SiteHeart

Контроль доступу

СКД – системи контролю доступу , яка встановлюються на дверях для розмежування прав доступу до тих чи інших приміщень. Системи контролю доступу вже давно стали невід’ємною складовою безпеки банківських, медичних, державних установ, підприємств, офісних та бізнес-центрів, паркінгів, готелів, спортивних закладів, музеїв.
 
 
Контроль доступу
 
Циліндри електромеханічні
 
Контроль доступу
 
Контроль доступу
 
Контроль доступу
 
Контроль доступу
 
Контроль доступу
 
Контроль доступу
 
Контроль доступу
 
Контроль доступу
 
Контроль доступу
 
Контроль доступу
 
Контроль доступу
 
 
Контроль доступу
 
Не менш затребуваними є СКД і у приватних приміщеннях – будинках, котеджах, житлових комплексах. Напрям СКД є найпрогресивнішим у галузі безпеки. Професійно організовані системи контролю доступу дають змогу не лише уповноважити відповідних осіб на вхід до приміщення, але і вести аудит подій (знати, хто і коли заходив до приміщення), встановлювати доступ до приміщення за розкладом, контролювати використання робочого часу. Системи контролю доступу можуть бути автономними або ж входити до складу інтегрованої системи безпеки будівлі.

Обираючи системи контролю доступу – слід орієнтуватися на професійність тих, хто цю СКД розроблятиме, і встановлюватиме, на можливість внесення змін до неї та якість комплектуючих.

СКД розділяють на автономні та мережеві. Класифікуються системи контролю доступу за кількістю точок доступу. Малі – одна або декілька точок у СКД – встановлюються у будинках, офісах, невеликих приміщення. Середні системи контролю доступу об’єднують десятки точок та значне число (кілька сотень і більше). Користувачі – банківські установи, невеликі підприємства, готелі. Великі СКД включають в себе сотні точок доступу та тисячі користувачів і встановлюються у аеропортах, крупних промислових підприємствах.

У мережі Локсмайстер пропонують розробку, виготовлення та введення в експлуатацію автономної системи контролю доступу будь-якої складності. Тут же можна придбати повний спектр елементів для СКД та виконавчих елементів: датчики, зчитувачі, контролери, кодові дверні панелі, електромеханічні замки, електромагнітні замки, дверні електрозаскочки, а також автономні кодові дверні замки.
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика