SiteHeart

Дотягувачі

У мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер пропонують дотягувачі дверей від лідерів світового виробництва. Високоточні японські - від концерну RYOBI (ріобі) та екстремально надійні фінські дверні дотягувачі ABLOY (аблой). Дверні дотягувачі вказаних виробників успішно функціонують на дверях низки бізнес-центрів класу А, у приміщеннях органів державної влади, готелях, підприємствах тощо.
 
 
 
Дотягувачі
 
Дотягувачі
 
Дотягувачі
 
Дотягувачі
 
Дотягувачі
 
 
 
Дотягувачі
 
Завдяки широкому асортименту, в магазинах ЛоксМайстер можна обрати дотягувачі дверей в кожні двері. Відповідно до технічних характеристик ваших дверей (а саме сфери їх застосування, ваги призначення) дверні дотягувачі належать до таких груп: дверний дотягувач для внутрішніх дверей, дверний дотягувач внутрішніх і зовнішніх дверей, дверний дотягувач для промислових внутрішніх та зовнішніх дверей, врізний дверний дотягувач.

А також різних категорій: Преміум, Бізнес та Бюджет, які відрізняються способом регулювання класу дверного дотягувача (сили зачинення).

Для спеціальних дизайнерських рішень, вам запропонують дверні дотягувачі урізного (прихованого) монтажу та спеціальні дотягувачі-завіси підлогового монтажу для скляних, металевих та дерев’яних дверей.

У мережі ЛоксМайстер запропонують дотягувачі дверей для накладного та врізного монтажу, з регульованим класом потужності, в тому числі – для застосування на тяжких дверях та для жорстких умов експлуатації. Ви можете обрати дотягувач дверей стандартної тяги, стандартної тяги з монтажем на рамі, паралельної тяги, ковзної тяги та ковзної тяги з монтажем на рамі. Пропоновані дотягувачі дверей є ергономічними та мають лаконічний дизайн та підходячу кольорову гаму корпусів та тяг – тому обраний виріб ніяк не порушить зовнішній вигляд дверей та приміщення. Дверні дотягувачі у ЛоксМайстер мають різні варіанти кольорових рішень та обробок, завдяки чому не лише за технічними характеристиками, але і за дизайном підійдуть до будь-яких вхідних дверей.

Монтувати дверні дотягувачі повинні виключно професіонали. У ЛоксМайстер, обравши дверний дотягувач, завжди можна замовити його монтаж.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика