SiteHeart

Встановлення, заміна замкових циліндрів

ЦИЛІНДРОВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАМКА ДУЖЕ ВАЖЛИВА СЕКРЕТНА ЧАСТКА БЕЗПЕЧНОГО РІШЕННЯ ЗАМИКАННЯ. ЯК ЯКІСНО ВСТАНОВИТИ ЦИЛІНДР НА ВХІДНИХ ДВЕРЯХ?
 
Коли замок на ваших вхідних дверях у порядку, його ніби й непомітно. Та якщо він постійно заїдає, розхитався або, щоб його відчинити, доводиться сильно клацати ручкою чи штовхати і смикати двері, – про такі замки згадують при кожному відмиканні, і не зовсім добрим словом. Ще гірше, коли він ламається остаточно або губляться ключі. Знайти майстра, який замінить старий циліндр (чи як ще називають личинка, вкладка) на новий і зробить це швидко та якісно, – складно. До того ж, усім хочеться, щоб процес установлення запірного механізму ніяк не позначився на зовнішньому вигляді дверей.

Щоб придбати відповідний циліндровий механізм, насамперед необхідно демонтувати старий, щоб зняти з нього заміри. При доборі заміни мають значення два параметри – довжина корпусу механізму та відстань між серединною точкою язичка і краєм корпусу.

Виробники циліндрів мають велику кількість типів та розмірів серцевин. Довжина може коливатись від 54 до 160 мм. Цілиндри можуть бути симетричними та зі зміщенням, крок збільшення розмірів циліндра може бути 1, 2, 3, 5 мм.
Найслабше місце циліндрового механізму – це місце кріплення циліндра до замка.

У дорогих серіях циліндрових механізмів системи MUL-T-LOCK, ABLOY та інших встановлено ряд захисних елементів, які протистоять зламу. Якщо навіть удається зламати циліндр, то витягнути його неможливо.
 
 
Циліндровий механізм -- це інтелектуальний елемент: його обов’язково потрібно захищати. Наші майстри також рекомендують встановити броненакладки, які протидіють вандальним способам зламу. А якщо підходити грунтовно, то це буде Комплексне рішення. Що таке комплексне рішення безпеки? Це концепція, яка надає найбільш раціональні та функціональні рішення для отримання максимальної безпеки вхідних дверей в приміщення.
 
Суть пропозиції полягає в комплексному використанні ряду продуктів: Практично завжди це:
1. Циліндр
2. Замок
3. Фурнітура
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика