SiteHeart

Сервіс та перекодування замків, циліндрів

ПЕРЕКОДУВАННЯ ЗАМКІВ - ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ ОПЕРАТИВНО ЗМІНИТИ КОМБІНАЦІЮ ЗАМКУ БЕЗ ЗАМІНИ ЙОГО КОРПУСУ, АБО КОМБІНАЦІЮ ПІНІВ ЦИЛІНДРА БЕЗ ЗАМІНИ ЦИЛІНДРА.
 
Як часто з ранку в паніці ми бігаємо по будинку в пошуках ключа, зараз кожен у цій замальовці впізнає себе, роздратування незадоволеність, страх це ті емоції які ти відчуваєш коли розумієш що ключ загублений..... Далі тебе чекає цілий ряд питань які потрібно вирішити: вибрати циліндр або замок, знайти, поїхати купити - день втрачено.. Але цього не трапитися якщо завчасно подбаєте про це питання і придбаєте замок або циліндр з можливістю перекодування.
 
Перекодування або перепрограмування замку - операція по зміні коду замку (керуючого механізму), яка забезпечує скасування старого коду та встановлення нового. Змінюються елементи замку (циліндра) і старими ключами вже не можна відкрити ваш замок (циліндр). Елементами можуть бути як змінний секретний блок (нуклео), або кодовані частини циліндра. Це залежить від системи замку: сувальдна або циліндрична.
 
 
Перепрограмування замку - перехід на новий комплект ключів. Замок залишається колишнім, але з новими ключами. Це дозволить Вам заощадити свої власні кошти і час. Замки можна перекодувати необмежену кількість разів. Це дозволяє не змінювати дорогі та надійні замки (циліндри), зберігаючи при цьому необхідну конфіденційність і ступінь секретності. Після перекодування старі ключі вже не підійдуть до вашого замку ( циліндру), що дозволить запобігти доступу в приміщення небажаним особам. Перекодування замку вимагає менше витрат, ніж повна заміна механізму і застосовується у разі крадіжки або втрати кл ючів.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика