SiteHeart

Встановлення захисної фурнітури, броненакладок

НИНІ НА БУДІВЕЛЬНОМУ РИНКУ ВЕЛИЧЕЗНИЙ ВИБІР ЗАХИСНОЇ ФУРНІТУРИ (ДВЕРНИХ РУЧЕК), ЩО ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ СТИЛЕМ ВИКОНАННЯ, ФОРМОЮ, ДИЗАЙНОМ, ПРИЗНАЧЕННЯМ І МАТЕРІАЛОМ
 
Сучасні замки мають безліч ступенів захисту. Необхідною складовою захисту циліндричних замків є броненакладки, які захищають запірні механізми від втручання сторонніх.
 
При підборі захисної фурнітури, броненакладок, потрібно звернути увагу на якість матеріалу з чого виготовлені, на конструктивні рішення, та варіанти обробки.

Заміна або встановлення нової захисної фурнітури (дверної ручки, броненакладки) відбувається у випадках поломки або зміни дизайну дверей, щоб покращити захист циліндрового механізму. Найчастіше ручку і броненакладку доводиться міняти після спроби злому або руйнування замка силовим методом.
Невдало підібрана ручка може заважати відмиканню дверей, а також порушить її стиль та ергономіку. Слід урахувати, що встановлення ручки на металеві двері потребує навичок роботи з інструментами, які, до того ж, становлять потенційну небезпеку травматизму.
 
Недосвідчена людина може зіпсувати як двері, так і запірний механізм, після чого доведеться замінювати і замок, і двері, і дверну коробку.
 
Звернення до локсмайстрів є гарантією якісної і швидкої заміни фурнітури, що вийшла з ладу. Професіонали допоможуть вам заощадити і час, і гроші.
 
 
 
Матеріали по темі:
 
  
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика