SiteHeart

Встановлення дверних дотягувачів

ЩОБ ПРАВИЛЬНО ВСТАНОВИТИ ДОТЯГУВАЧ НА ДВЕРІ, ПОТРІБНО ЧІТКО РОЗУМІТИ ЩО ЦЕ ТАКЕ, ТА ЗНАТИ ЙОГО ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ
 
Дотягувач дверей являє собою механізм, який допомагає дверям плавно і безшумно закриватися, зберігати тепло або прохолоду всередині приміщення (залежно від пори року). Дотягувач забезпечує довговічність і коректність роботи замикаючих пристроїв, забезпечує протипожежний захист, тому встановлення дотягувачів рекомендується в приміщеннях з великою експлуатацією дверей - офісах, магазинах, громадських закладах, приміщеннях з встановленими системами контролю доступу, а також на важких дверях.
 
Дотягувачі мають клапани для регулювання основної швидкості закривання та сили (швидкості) захлопування тобто можливість регулювання початкової та кінцевої швидкостей закривання, а також функція ВС (гальмо відчинення). Середній ресурс експлуатації дотягувачів від 500 000 до 2 000 000 (циклів). Робоча температура дотягувача коливається від - 35...+45 градусів С. Дотягувачі також поділяють на два типи: накладні та врізні. Найбільш поширеніші, це накладні. Врізні цікаві тим, що при закритих дверях їх не помітно, тобто вони вмонтовуються в дверне полотно.
 
Принцип роботи механізму дотягувача досить простий. Коли ви відкриваєте двері, вам необхідно докласти зусилля. Ваше зусилля передається на дотягувач і акумулює його стисненням пружини в корпусі механізму. Вона повертається у вихідне положення і допомагає регулювати процес відкриття-закриття дверей.
 
При використаннях електронних систем контролю доступу для обладнання адміністративних будівель та об’єктів, фахівці мережі ЛоксМайстер проводять монтаж пристроїв автоматичного відчинення дверей.
 

Вибір і спосіб встановлення дотягувача залежить від багатьох чинників - ваги дверей, ширини полотна, особливостей конструкції дверей. Ні в якому разі не можна проводити наступні дії при регулюванні дотягувачів:
– не можна підпирати двері, застосовуючи сторонні предмети, а також вішати на неї що-небудь важке;
– не можна намагатися закрити двері самостійно, дотягувач в силах виконати це без сторонньої допомоги;
– при регулюванні клапанів, слід їх повертати не більше двох разів;
– не можна ігнорувати інструкційні вказівки.

Краще процедуру встановлення дверного дотягувача довірити локсмайстру. Правильно підібравши та якісно встановивши дотягувач - це запорука довгої та стабільної роботи вхідних дверей.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика