SiteHeart

Декорування вхідних дверей

ВИ ЗАПЛАНУВАЛИ РЕМОНТ В КВАРТИРІ АБО ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ. ОДНИМ З ПЕРШИХ ПОСТАНЕ ПИТАННЯ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ
 
Існує кілька варіантів вирішення цього питання:
1 - заміна, покупка нових дверей;
2 - декорування накладними панелями з МДФ;
3 - реставрація.
 
У цьому матеріалі більш детально розкриємо питання декорування, найбільш часто запитуваний варіант в ЛОКСМАЙСТЕР ЦЕНТРІ, коли грошей на нові якісні двері не вистачає, або коли двері ще надійні (конструктив) а зовнішній вигляд не презентабельний.
 
Варіанти декорування представлені в ЛОКСМАЙСТЕР ЦЕНТРАХ.
 

 
Накладка з МДФ декорована ізраїльським ПВХ покриттям VINORIT®.
 
ПВХ плівка своєю текстурою та кольором імітує різноманітні породи натурального дерева цінних порід, імітованих матеріалів алюмінюю та слонової кістки, має високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання і дії навколишнього середовища. Складська программа VINORIT® має 29 кольорів.
 

Vinorit® - це стійке покриття з ПВХ, призначене для ламінування/декорування дверей. Поєднує в собі екологічність та естетичність, показники практичності та стійкості.
 
ПВХ -плівка VINORIT® (віноріт) користується стабільним попитом серед дизайнерів і виробників дверних накладок. Задекоровані ПВХ- плівкою VINORIT® (віноріт) двері можуть стати витвором мистецтва, якщо художнє фрезерування вдало поєднати з патиною, яка може надати виразності та ексклюзивності дизайну накладки. Патина існує різних кольорів, та найбільш популярними є чотири кольори: тельма( темно-коричнева), кава з молоком (світло-корична), золотиста, срібляста.
 
Новинкою стала можливість розпису акриловими фарбами по однотонній ПВХ-плівці VINORIT® (віноріт).
В ЛМ магазинах дверей налічується більше 500 рисунків, як класичних так і сучасних дизайнів декоративних накладок, які з кожним роком поповнюються новинками.. Великої популярності за останні роки здобувають ексклюзивні сучасні дизайнерські серії Nature і Geometry.
 

Накладка з МДФ декорується шпоном натурального дерева.
 
Шпон це тонкий зріз натурального дерева. В каталозі налічується 47 кольорів різноманітних порід дерева, включаючи корінь та фантазійні декори. Вибрати колір і структуру собі до смаку зможе кожен.
 
В ЛМ магазинах дверей налічується більше 60 рисунків, як класичних так і сучасних дизайнів декоративних накладок, які з кожним роком поповнюються новинками.
 
Двері в порошковій фарбі не піддається впливу зовнішнього середовища. Широка палітра кольорів.
 
Також мдф накладки розрізняються за типами фрезерування:
– гладка;
– фрезерована;
– фрезерована художньо;
– фрезерована декоративно з різьбленням та об'ємними 3D елементами;
– збірні.
 

 
Переваги використання МДФ-VINORIT® декорування:
– прийнятно для зовнішнього та внутрішнього використання;
– захист від ультрафіолету (не вигорає на сонці);
– стійкість до атмосферних впливів (перепад температур, вологість);
– стійкість до механічних пошкоджень (подряпини, зачепи);
– еЕкологічно безпечно;
– прийнятно по ціні;
– гарантія 2 роки.
 
Якщо перед вами стало питання реставрації та декорування вхідних дверей, вам варто звернутися в Локсмайстер. Ми допоможемо вам персонально розробити індивідуальний дизайн ваших вхідних дверей (розробляє дипломований дизайнер) надамо консультативні послуги щодо оформлення вхідних дверей, розробки різних варіантів, ну і звичайно ж професійний монтаж обраного декору.
 
 
Матеріали по темі:
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика