SiteHeart

Ремонт вхідних дверей

Як правило, вхідні металеві двері в наших оселях, офісах й інших приміщеннях, як і будь-яка річ, приходять в непридатність у силу різних причин. Якщо немає можливості повністю замінити двері, потрібно шукати розміри, модифікації, встановлювати заново каркас - Ваші вхідні металеві двері можуть отримати нове життя: можна замінити замки та фурнітуру, відрегулювати або замінити завіси, замінити ущільнювач або покриття. Ми підвищимо безпеку в рази, а візуально двері будуть виглядати як нові, якщо встановити дверні фасади - дизайн яких розробить наш досвідчений дизайнер. Саме цим вже давно й успішно займаються фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер».

Майстри нашої компанії нададуть Вам всю необхідну інформацію з переліком продукції, зроблять заміри, проконсультують. В арсеналі великий вибір продукції безпеки. Ви можете самостійно обрати вподобаний Вами колір, текстуру та дизайн дверних конструкцій, надійний новий замок, циліндр і фурнітуру. Це все називається комплексним рішенням безпеки для вхідних дверей. Надаючи послуги з реставрації, ремонту дверей, локсмайстри використовують основний принцип - принцип надійності, якості та задоволеного клієнта.
 
Дуже часто до нас звертаються мешканці старих будинків, де вхідні металеві двері починають зношуватися, псується їх зовнішній вигляд, втрачається основний функціонал. Іноді загальний зовнішній стан дверей може бути задовільним, полотно може залишатися цілісним, але після довгого часу до замка потрапляє вода, бруд, пил і механізм поступово виходить з ладу.

Наші фахівці вже давно навчилися вирішувати цю проблему - надавати на вибір різні сучасні модифікації замків і фурнітури. Непридатний механізм або його частина демонтуються, і в двері встановлюється нова система безпеки, адаптована під розміри старих отворів.

Ми працюємо лише з перевіреними брендами найкращих виробників, якість яких не викликає сумнівів; продукцією, що вирізняється практичністю у використанні та міцністю корпусів, а механізми виготовляються з якісних сплавів металу.
 
Усі клієнти нашої мережі, які зверталися з проблемою ремонту дверей після несанкціонованих проникнень, аварійних ситуацій та інших ушкоджень, отримали гарантовану безпеку після проведення відповідних робіт нашими фахівцями. У випадку, якщо Ваші двері пошкоджені, несправні, прийшли в непридатність або перестали бути привабливими, звертайтеся до нас, ми завжди запропонуємо Вам найкраще рішення: будь це нова МДФ-накладка на вхідні двері або декор натуральним кам'яним шпоном SlateStone®, ми завжди раді Вам допомогти. Завдяки інноваційним технологіям реставраційних робіт, Вам не доведеться шукати собі нові двері. З нами Ви будете, як за надійною стіною та в повній безпеці!
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика