SiteHeart

Послуги

► Вас вітає мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер®!
Ми надаємо послуги з продажу та професійного монтажу всього спектра продукції безпеки для приватного або корпоративного споживача.
 
У ЛоксМайстер® завжди готові запропонувати:
Безкоштовну консультацію досвідчених фахівців з безпеки.
Професійну оцінку можливості несанкціонованого проникнення до приміщення Вашої оселі, офісу тощо.
Установку замків на вхідні металеві двері.
Монтаж і введення в експлуатацію систем контролю доступу.
Ремонт замків будь-якої складності.
Установку вхідних дверей.
Установку дверного дотягувача (доводчика).
Монтаж дверної фурнітури для міжкімнатних та вхідних дверей.
Виготовлення ключів.
Перекодування замків, циліндрів та виготовлення майстер-систем.
Декорування вхідних дверей.
Монтаж усіх видів сейфів.
Монтаж розсувних ґрат (решіток) на вікна та двері.
Встановлення систем антипаніки.
 
Послуги від мережі ЛоксМайстер®    Послуги від мережі ЛоксМайстер®    Послуги від мережі ЛоксМайстер®    Послуги від мережі ЛоксМайстер®
 
Як працюють фахівці ЛоксМайстер®?
Сервіс починається з консультації та виїзду до замовника. Майстер виїжджає на об'єкт та підбирає оптимальний варіант рішення проблеми, враховуючи побажання клієнта з безпеки та дизайну, а також узгоджує терміни виконання завдання. Під час консультації нашого фахівця Ви отримуєте неупереджену оцінку щодо можливості несанкціонованого проникнення до Вашої оселі. Ви дізнаєтесь, скільки часу потенційному злодію-квартирнику потрібно, щоб зламати ваші замки та двері.
 
Усі магазини мережі ЛоксМайстер® – члени Української Локсмайстер Федерації (УЛФ), а наші фахівці дотримуються усіх правил професійної етики. Ви можете бути певні у сумлінності та чесності нашої роботи.
 
Наші майстри з установки оперативно та якісно виконають монтаж обраної Вами продукції безпеки на об'єкті будь-якого ступеня складності: квартирі, офісі, приватному будинку, адміністративній установі, торгово-розважальному центрі, аеропорті чи стадіоні.
► Шість причин, чому слід обрати мережу ЛоксМайстер®:
Звертаючись до нас з питань монтажу придбаної продукції, клієнт отримує подовжену гарантію на виріб.
Після закінчення гарантійного терміну ми завжди готові запропонувати післягарантійне сервісне обслуговування продукції безпеки.
Ми несемо усю відповідальність за якість виконаних монтажних робіт нашими майстрами.
Ми пропонуємо лише якісну продукцію безпеки від визнаних світових лідерів галузі безпечного замикання: ABLOY, MUL-T-LOCK, ROSTEX, RYOBI, ESETY, KNOCK N'LOCK тощо.
Наші магазини – це також Авторизовані центри з виготовлення ключів усієї лінійки брендів ABLOY, MUL-T-LOCK, CONSTRUCT, KABA, VACHETTE, MOTTURA, CISA, ISEO, KALE, APECS, AZBE, MAUER, STUV, усіх видів автомобільних ключів, у тому числі з транспондером та багато інших.
Наша мережа нараховує 8 магазинів у 6 містах України: Ви можете замовити послуги майстра у Києві, Львові, Одесі, Чернівцях, Дніпропетровську та Івано-Франківську.
 
 
Пам’ятайте! Довговічність служби встановлених вхідних дверей і дотягувача, або комфортна щоденна експлуатація врізного замка та коректне відмикання дверей у першу чергу залежать від якості монтажу. Наші фахівці виконають професійний монтаж продукції безпечного замикання і Ваш внесок у власну безпеку дасть свої позитивні плоди.

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика