ДАЧНИКАМ НА ЗАМІТКУ

В  Україні в самому розпалі проходять городньо-польові роботи. З чим ми і вітаємо всіх дачників та жителів сел та селищ.

Звичайно ж, якщо ви маєте дачу або проживаєте в селі  у вас є окремі приміщення , такі як гараж, сарай , амбар, лоьх, курятники тощо. Мабуть, найрозповсюдженішим засобом захисту цих приміщень є висячі замки. Так от, порада від локсмайстрів : не використовуйте  дешеві замки, аби було, а використовуйте надійні замки, які захистять як від зламу відмичками, так і від силового вандального зламу.

В широкому ассортименті магазину ЛоксМайстер на Подолі ви знайдете надійні висячі замки, які можуть бути застосовані в будь-яких умовах, на будь-яких приміщенях. Вони будуть чудово працювати в будь-яку погоду, не боячись атмосферних впливів. Для вашої зручності замки можуть бути зібрані під одну кодову комбінацію, що надає можливість відкривати їх всі одним ключем, тобто позбавляємося від громізкої зв’язки ключів.

Маючи надійний замок не забувайте, що слабким місцем можуть бути навіси на які замки вішаються. Так от у нас ви зможете придбати ще й надійні навіси та протектора на навіси, що зроблять захист приміщень, ще більш серйозним.

Вся ця продукція представлена у нас провідними світовими виробниками Abloy (Фінляндія), Mul-T-Lock (Ізраїль), Tokoz (Чехія) та Viro (Італія).

Отож, не зволікайте, приходьте до нас. Ми допоможемо вам підібрати необхідні вам висячі замки.

Гарного вам урожаю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *