DISEC CONTRO DEF – Захист з середини.

Питання безпеки в житті сучасної людини займають одне з чільних місць. Це зрозуміло. Адже, для того, щоби плідно працювати і спокійно відпочивати,  у людини повинна бути впевненість в тому, що, перебуваючи на відстані від житла, майно залишиться недоторкуваним.
Саме тому, особлива увага приділяється дверям, тому що це і є «ворота» у ваш особистий вимір, у ваш внутрішній світ, у вашу скарбничку. Разом з дверима увагу приділяють і складовим їх конструктива: завісам, ручкам, замку, циліндру та захисній фурнітурі – дефендерам-броненакладкам, які захищають високосекретний циліндр.
Дефендери, як раз і захищають циліндр від спроб вандального зламу.
Серед методів вандальних атак, які останнім часом застосовує кримінальний елемент, можна виділити метод «вбивання» циліндра в середину приміщення через проріз для ключа в загартованій шайбі броненакладки. Виглядає це приблизно так, як зображено на малюнку:

Щоправда, заради повноти інформації, треба сказати, що не з усіма замками такий «фокус» проходить. Низка специфічно італійських замків має спеціальне кріплення циліндра в середині корпуса замка. Таке кріплення значно ускладнює вбивання циліндра в середину.
Проте на ринку Європи і в Україні, застосовуються замки, в яких кріплення циліндра відбувається за допомогою довгого гвинта, який фіксується на передній планці замка. Саме довжина кріпильного гвинта і дозволяє вбивати циліндр в середину.
Звичайно, дефендери високого класу мають конструктивний захист, щоби протистояти спробам вбивати циліндр. Але вони є достатньо дорогими і, часом не співвідносяться з вартістю дверей «економ» класу і класу «стандарт». Але й власники таких дверей також хочуть почувати себе впевнено.
Саме тому інженери італійської компанії-виробника DISEC випустили захисну фурнітуру CONTRO DEF, або просто CONTRO, який може застосовуватись разом із зовнішньої броненакладкою-дефендером врізного монтажу із відповідною відстанню між кріпильними гвинтами.
Суть конструктива цієї фурнітури полягає в тому, що до передньої, захисної частини броненакладки, гвинтами, що проходять через корпус замка, кріпиться внутрішня накладка, яка має отвір тільки під ротор циліндра, а іншим тілом накладка утримує корпус циліндра і не дає йому увійти всередину приміщення, при спробах вбивання.
Схематично це виглядає таким чином:

 

Підсумовуючи сказане вище, можна зробити наступний висновок: захисна фурнітура – дефендер DISEC CONTRO DEF може бути рекомендована для ефективного захисту циліндрів стандарту DIN від різних видів вандальних атак, в тому числі і вибивання. Встановлюється із внутрішньої сторони дверей.
За великим рахунком, може застосовуватись з будь-яким зовнішнім дефендером урізного монтажу, який кріпиться безпосередньо на корпус замка.
Застосовується разом з основними і додатковими замками. Тип монтажу DISEC CONTRO – безпосередньо до корпуса замка (врізний монтаж).
Ряд моделей має можливість регулювання в діапазоні від 30-40 мм, в залежності від товщини дверей. Кріплення до зовнішньої броненакладки здійснюється спеціальними загартованими гвинтами М6.
Корпус DISEC CONTRO виконаний із загартованої сталі.
Для досягнення гармонії з обробкою ручок та дверних накладок, дефендери DISEC CONTRO комплектуються зовнішніми декоративними накладками різних кольорів:
1. Латунь матова, має золотисто-жовтий колір натуральної латуні та матову поверхню, яка оброблена щіткою. Найкраще виглядає на темних дверях, підходить до інтер’єрів у класичному стилі.
2. Латунь PVD, має яскраво жовтий колір та поліровану поверхню. Обробка стійка до подряпин та впливу зовнішнього середовища. Найкраще виглядає на темних дверях, підходить до інтер’єрів у класичному стилі.
3. Бронза сатин. Має коричневий колір бронзи. Поверхня, що подряпана щіткою та після цього вкрита лаком. Найкраще буде виглядати на дверях кольору натуральної деревини. Для застосування в інтер’єрах у класичному стилі.
4. Бронза PVD: має червоно-коричневий колір бронзи. Однорідна напівматова поверхня.
5. Хром полірований. Одна із найпоширеніших та найстійкіших обробок. Має поліровану дзеркальну поверхню сріблястого кольору. Добре виглядає як на темних так і на світлих дверях всіх кольорів. Підходить до всіх стилів інтер’єрів.
6. Матова нержавіюча сталь, має холодний сталевий відтінок із матовою поверхнею, що царапана щіткою.
7. Хром матовий. Має матову поверхню, що подряпана щіткою, сріблясто-сірого кольору. Найкраще виглядає на дверях червонуватих відтінків – від світлого кремового до темно-коричневого шоколадного. Для інтер’єрів у сучасних та класичних стилях.
8. Фарба чорна. Однорідна напівглянцева поверхня чорного кольору. Найкраще виглядає на дверях світлого та сірого кольорів.  Для інтер’єрів у сучасних та класичних стилях.
9. Бронза сатин. Має коричневий колір бронзи. Поверхня, що царапана щіткою та після цього вкрита лаком. Найкраще буде виглядати на дверях кольору натуральної деревини. Для застосування в інтер’єрах у класичному стилі.
10. Бронза PVD: має червоно-коричневий колір бронзи. Однорідна напівматова поверхня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *