Дотягувачі для дверей Ryobi D-1200

Сучасне суспільство розвивається з великою швидкістю. Разом з ним розвиваються і техніка. Виходять нові гаджети, які допомагають зробити життя легшим, та на цьому прогрес не зупиняється. Дверну індустрію прогрес теж не обходить стороною. Виходять нові замки, більшість з них високотехнологічні та готові працювати через управління зі смартфону. Лідером ринку є продукти японського виробництва. Безпосередню цікавість у секторі замково-скобяних виробів і не тільки, займає компанія RYOBI. У світі дотягувачів компанії RYOBI високо цінуються за надійну та довговічну роботу, яка стабільно забезпечує своїх користувачів протягом усього періоду користування.

У цьому році компанія презентувала нову модель дотягувача  RYOBI D1200. Що цікавого у цьому? Все дуже просто, маленький корпус, стильний дизайн, надійна робота, доступна ціна та велика кількість моделей по типу монтажу та кольору покриття.

Даний дотягував має відносно малий розмір  182.5х50х39мм, завдяки чому може бути встановлений майже всюди, та не дивлячись на компактність він розрахований на двері вагою до 80 кг. Може комплектуватись як стандартною тягою так і паралельною, або ж ковзною тягою. Що стосується кольору то є 4 кольори – білий, чорний, сріблястий та бронзовий, завдяки чому можна максимально підібрати дотягувач максимально по кольору до дверей.

Якщо ви хочете придбати дотягував чи якісну фурнітуру або замки з циліндром та отримати якісну консультацію та монтаж, звертайтесь до магазину «ЛОКСМАЙСТЕР НА ПЕЧЕРСЬКУ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *