ДВЕРІ ДЛЯ КОТЕДЖНИХ МІСТЕЧОК

В Україні наразі все більш популярними стають котеджні містечка. Це й зрозуміло, бо багато хто хоче проживати в тиші та спокої подалі від кам’яних джунглів.

Звичайно ж вхід до кожного будинка в котеджних містечках окремий і відповідно вхідні двері повинні бути стійкими до атмосферних впливів.

Повністю відповідають цим вимогам двері ізраільського виробника RB-DOORS. Вони виготовлені з двох листів оцинкованої сталі, що не дадуть дверям заіржавіти. Можуть бути обклеєні ПВХ – плівкою VINORIT або декоровані накладкою МДФ- VINORIT (МДФ накладка, що декорується плівкою VINORIT). ПВХ – плівка VINORIT від виробництва Kibbutz Нaogen (Ізраїль) відповідає найвищим стандартам якості, без проблем витримає вплив зовнішнього середовища. Як доказ відео: https://www.youtube.com/watch?time_continue=36&v=EsOB0M35aRY

При цьому вибір дизайнерських рішень задовольнить смаки будь кого.

 

І звичайно ж вхідні двері RB-DOORS відповідають  найвищим вимогам світових стандартів до продукції безпеки.

Фахівці магазину ЛоксМайстер на Подолі вже неодноразово встановлювали вхідні двері в котеджних містечках. Нещодавно в одному містечку в передмісті Києва був черговий досвід:

Отож, якщо Ви стали власником будинка в котеджному містечку, обов’язково завітайте до нас за довговічними та надійними вхідними дверями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *