Дверні запобіжники PISLA

Магазин ЛоксМайстер на Печерську, тісно співпрацює з готелями. Наші професійні специфікатори, часто допомагають вирішувати завдання пов’язані з облаштуванням дверей номерного фонду: готельними замками, дотягувачами, сейфами та системами антипаніки.

Інколи виникають ситуації, де потрібно проявити фантазію та задовольнити потреби клієнта, навіть якщо продукція не представлена в Україні, а її конструктивні особливості не зовсім підходять за технічним завданням отриманим від замовника. ЛоксМайстер на Печерську не зміг встояти перед запитом такого клієнта, як готель Aloft Kiev, що увійшов до відомої мережі Marriott International і виконав індивідуальну розробку та професійну інсталяцію, такого елементу для дверей номерного фонду як запобіжник відкритих дверей виробника PISLA.

 

 

 

 

 

 

Особливістю цього виробу, є можливість гостя, перебуваючи у номері, спокійно відпочивати не турбуючись, що обслуговуючий персонал зможе без проблем зайти до номеру. Запобіжник PISLA монтується в середині приміщення та дуже легко фіксує двері у закритому положенні.

Якщо Ви не знаєте, що потрібно використати для замикання дверей, звертайтесь до Локсмайстер на Печерську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *