Як правильно обрати дотягувач для дверей

Не так давно люди, щоб закривати двері автоматично, використовували простий пристрій – сталеву пружину. Але це пристосування вже давно пережило себе. Для того, щоб двері м’яко і безшумно закривалися, був винайдений дотягувач для дверей – пристрій, що дозволяє регулювати автоматичне закривання. Зростаюча популярність дверних дотягувачів обумовлена ​​наступними позитивними якостями:

– захист від зовнішнього шуму і негативного впливу навколишнього середовища;

– економія енергії завдяки відсутності протягів;

– безпека використання.

Головний параметр, за яким вибирають дотягувач для дверей – це його потужність.

Тому, в першу чергу, необхідно враховувати розміри і вагу дверей, щоб встановлений на них дотягувач зміг коректно працювати. Відповідно, чим масивніше і важче двері, тим більша потужність потрібна для її закриття.

Найбільш популярними є дотягувач накладного монтажу – установка у верхній частині дверей. Такі механізми можуть бути встановлені практично на будь-які двері.

Чим вище клас по стандарту EN1154 – тим більшої потужності пристрій. Наприклад для масивних броньованих дверей буде потрібен вищого класу – 7, а для більш легких моделей двері можна встановлювати з нижчим класом 2/3. Для звичайних вхідних і внутрішніх дверей, як правило, використовують доводчики класу 3/4/5.

Слід зауважити, що при виборі механізму необхідно орієнтуватися на найбільші параметри двері та зовнішні фактори.

При виборі дотягувача для дверей, краще отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста магазину Локсмайстер на Печерську. Ми зможемо після огляду дверей, запропонувати декілька варіантів на вибір. Що стосується виробника то тут багато варіантів, одними з найкращих є такі виробники як : ABLOY та RYOBI.

Якщо Ви вирішили придбати якісний та правильно підібраний дотятягувач для дверей, чекаємо Вас у нашому магазині Локсмайсткр на Печерську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *