Інноваційний замок MUL-T-LOCK® ArmaDlock – надійниий захисник вантажного відділення комерційного автотранспорту

Вантажі відділення комерційного автотранспорту також потребують ефективного захисту. Адже, як правило, замки, якими штатно оснащений транспортний засіб, часто є неефективними та не в змозі надійно захистити як вантаж, так і транспортний засіб від посягань зловмисників.

Наш магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, має ефективне рішення цієї проблеми – інноваційний замок ArmaDlock провідного світового виробника продукції безпеки – компанії MUL-T-LOCK.

Це інноваційний замок панцирного типу, що використовується для надійного замикання задніх та бокових дверей будь-якого комерційного автотранспорту (автомобілів, мікроавтобусів, вантажних фургонів тощо) та забезпечує високий рівень безпеки та захисту майна, що знаходиться у відповідному відсіку вантажного або комерційного автомобіля чи контейнера.

Корпус замка MUL-T-LOCK® ArmaDlock виготовлено зі спеціального сплаву, який використовується в аерокосмічній промисловості, а тому пристрій має особливу підвищену міцність у поєднанні з невеликою вагою. Це дуже важлива характеристика, адже експлуатація замка протягом довгого часу не призводить до провисання дверей.

Замок MUL-T-LOCK® ArmaDlock обладнується циліндром Mul-T-Lock®стандарту High Security (Classic, Interactive+ або MT5+). Замок забезпечує підвищений захист від силового зламу, стійкість до маніпулювання за допомогою відмичок, свердління та бампінгу.

Отже, коли до нас звернувся черговий клієнт – водій, що постійно займається перевезенням вантажів на власному вантажному мікроавтобусі, з проханням підвищення рівня захисту вантажного відсіку, відповідь була очевидна – лише MUL-T-LOCK® ArmaDlock.

Після погодження з клієнтом замок був успішно встановлений нашими фахівцями, які, у разі потреби, готові здійснити сервісне обслуговування та ремонт даного замка.

Нагадуємо, що в нашому магазині в наявності є величезний вибір й інших систем захисту, що можуть використовуватись у різноманітних видах автотранспорту, враховуючи габарити, технічні характеристики, функціональне призначення. Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр», ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *