Комплексне рішення – гарантія безпеки Вашого майна!

Для якісного захисту приміщення важлива кожна складова: двері, замки, циліндри, фурнітура. Проте, на жаль, не всі наші клієнти розуміють цю просту істину. І звертаються вже тоді, коли станеться щось погане. Ось і чергових наших клієнтів звернутися до нас по допомогу спонукали зламані зловмисниками двері у квартиру, які вони виявили після повернення з відпустки. Тому не чекаючи повторення, відразу звернулись в наш магазин.

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 ми готові запропонувати усе, аби Ваша оселя мала найвищий рівень захисту: високобезпечні вхідні двері RB-Doors® (Ізраїль), замки та замкові циліндри від лідерів галузі безпечного замикання – МUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY® (Фінляндія), надійну захисну фурнітуру ROSTEX® (Чехія). Тому після ознайомлення з дверима клієнтів фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» запропонували комплексне рішення: захисну фурнітуру ROSTEX R4 та замковий циліндр MUL-T-LOCK MT5+.

Високоякісна захисна фурнітура ROSTEX® R4 має стильний виразний дизайн, який добре пасує до дверей у класичному стилі, є зручною та надійною.
Захисна фурнітура для вхідних металевих дверей ROSTEX® R4 має наступні особливості:
– Матеріал: нержавіюча сталь;
– Плата, що захищає корпус замка;
– Загартований протектор циліндра із захистом від висвердлювання;
– Обробка: хром матовий, титан матовий, сатин хром, сатин титан;
– Країна-виробник: Чехія.

MUL-T-LOCK® МТ5+ – це новітня технологія, що належить до 5-го покоління високої безпеки класу Extra Security та захищена патентом до 2025 року. Особливість технології полягає в поєднанні трьох унікальних незалежних рішеннях блокування циліндру:
– Нова конфігурація подвійних телескопічних пінів «Double pin». Завдяки особливим технологічним рішенням в МТ5+ використані 10 повноцінних пінів нової форми та розміру;
– Механізм запірної верхньої планки «finger»-пінів додатково блокуює плуг циліндру за допомогою 5 незалежних пінів, що працюють в горизонтальній площині;
– Alpha Spring – унікальний патентований інтерактивний елемент ключа. Альфа-пружина розташована на самому кінчику ключа та керує спеціальним піном, який розташований у глибині плугу та зміщений по відношенню до осі основних пінів. Така конструкція циліндра суттєво покращує захист циліндра від відмичок та робить неможливим відкриття за допомогою бампінга.
Криптостійкість ключа MUL-T-LOCK® MT5+ підвищується завдяки інтеграції декількох замикаючих механізмів. Замковий циліндр MUL-T-LOCK® MT5+ має 1,5 млн кодових комбінацій, завдяки чому метод підбору ключа стає повністю неможливим.
Кожен комплект MUL-T-LOCK® MT5+ має кодову карту власника з магнітною полосою. Виготовити дублікат ключа можна лише в авторизованому сервісному центрі на спеціальному обладнанні, попередньо зчитавши інформацію з цієї картки. Таким чином повністю унеможливлюється несанкціоноване дублювання ключа до циліндра MUL-T-LOCK® MT5+.

Зазначене комплексне рішення сподобалось клієнту, отже, було успішно встановлене. А у разі потреби ми завжди готові надати високоякісний та оперативний сервіс!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *