«ЛоксМайстер Київ-Центр» оперативно виготовляє дублікати автомобільних ключів навіть з транспондером!

Якщо Вам треба швидко та недорого зробити дублікат автомобільного ключа – звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48.
Наші фахівці завжди готові оперативно, професійно та якісно виготовити автомобільний ключ будь-якого виду та ступеня складності, в тому числі ключі з транспондером (мікрочіпом).

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» в наявності бланки ключів та спеціальне обладнання найвідомішого світового виробника – компанії KEYLINE® (Італія), що забезпечує найвищу якість дублікатів. KEYLINE® – італійський виробник високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів, бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером.

Професійне обладнання KEYLINE® дозволяє нашим фахівцям виготовляти ключі до різних автомобільних марок, за потреби також існує можливість виготовлення дублікатів з транспондером на базі оригінальних автомобільних бланків, автомобільних ключів з викидним лезом, а також виконання ремонту або заміни корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа.

Тому коли до нас в магазин звернувся клієнт із проханням виготовити автомобільний ключ для Seat Leon 2010 р.в. замість зламаного, наші фахівці відразу приступили до роботи.

Після процедури виготовлення дубліката ключа, яка зайняла усього декілька хвилин, наші фахівці перевірили новий ключ в машині на спрацювання в замку запалювання. Звісно, все спрацювало як треба. Отже, клієнту сподобались як швидкість нашої роботи, так і її якість. Відзначив він також і доволі демократичну ціну.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» радять довіряти виготовлення автомобільних ключів лише професіоналам. Адже сертифікований центр з виготовлення ключів «ЛоксМайстер Київ-Центр» – це не лише гарантія якості, а й Ваш спокій, бо ми завжди дотримуємось відповідної конфіденційності. «ЛоксМайстер Київ-Центр» – Ваш надійний партнер з дублювання автомобільних ключів. Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *