«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як обрати найкращий циліндр для замка

Циліндр – це головна частина замка. Це особливий пристрій, за допомогою якого відкриваються ригелі – зусилля ключа, що обертається у замковій щілині, передається на внутрішній механізм, що забезпечує рух запорної арматури дверного замка. Окрім цього, саме в циліндрі прихована вся секретність замка.

Тому при виборі замоквого циліндра необхідно, перш за все, звернути увагу на наступні параметри:
– надійність;
– довговічність і зносостійкість;
– простота експлуатації.

Надійність циліндра залежить насамперед від того, наскільки ефективно він може протистояти силовим варіантам зламу: висвердлювання; вибивання; переламування; виривання, відкриття методом бампінгу тощо.

В цілому, зламостійкість циліндрів розподіляється на кілька класів і залежить від часу, який витрачає зловмисник на відкриття дверного замка. Найпростіші слабко захищені циліндри відкриваються за дві-три хвилини. На відкриття якісних механізмів грабіжникам потрібно не менше півгодини. Однак стільки часу в більшості випадків у них просто немає.

Важливою характеристикою циліндра є його секретність, яка визначається кількістю можливих комбінацій циліндра, що створюються його штифтами. У якісних надійних циліндрів число комбінацій досягає декількох мільйонів.

Як правило, вартість циліндра є своєрідним індикатором його ефективності. Так, найдешевші моделі за лічені хвилини легко відкриє навіть школяр, прочитавши відповідну літературу або подивившись в інтернеті відеоролики. Доволі часто найдешевші циліндри реалізуються навіть без упаковки із зазначенням виробника. Такі вироби не лише не в змозі підвищувати захисні властивості дверей, але й дуже швидко виходять з ладу, що призводить до необхідності купувати нову продукцію та, відповідно, нести додаткові грошові витрати.

Придбання дешевого циліндра виправдане тільки у тому випадку, якщо він купується як тимчасовий. Наприклад, при проведенні ремонтних робіт у новопобудованій квартирі, якщо в подальшому передбачається придбання нових дверей з повноцінним, надійним замком.

Відзначимо, що у магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, представлено асортиментний ряд понад 20 провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких і найкращі на сьогодні замкові циліндри MUL-T-LOCK® та ABLOY®, а багаторічний досвід наших фахівців дозволяє підібрати оптимальні рішення, виходячи з індивідуальних потреб кожного клієнта. Окрім безпосередньо продаж, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» професійно змонтують і, в разі необхідності, відремонтують Ваші засоби безпеки, виготовлять ключі, виконають перекодування замків, установку вхідних дверей и т.п. Ми цінуємо і поважаємо довіру кожного клієнта, оперативно реагуючи на всі звернення.

Пам’ятайте, що вибір циліндра замка – дуже важлива і відповідальна справа, і економії тут не місце, адже навіть потужні сталеві двері не захистять від зламу, якщо встановлений, наприклад, простий циліндр з низьким рівнем секретності. Подбайте про безпеку заздалегідь, встановіть якісні та надійні циліндри. А ми Вам у цьому завжди допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *