«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: циліндровий або сувальдний замок – що обрати?

Серед замочної продукції, яка представлена в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, циліндрові та сувальдні замки користуються найбільшою популярністю у наших клієнтів. Отже, нижче ми розглянемо їх об’єктивні можливості, недоліки та переваги.

Який замок обрати? Сувальдний чи ціиліндровий.

В основі сувальдного замку – набір підпружинених пластин з пазами складної конфігурації, які перешкоджають вільному переміщенню штоку ригеля. При повороті оригінального ключа з зубчастними бороздками ці пластини утворюють певну кодову комбінацію, випускаючи тулуп ригеля і одночасно переміщуючи його. Неправильне позиціонування однієї або декількох сувальд блокує рух ригеля.

Відмінною особливістю сувальдних замків є їх масивність, міцність корпусних і внутрішніх деталей. Фактично усі сувальдні замки передбачають врізний монтаж, тобто вони додатково захищені зовнішніми площинами дверних полотен. Зовні доступний лише профільний отвір під ключ.

Сувальдні замки можуть бути обладнані додатковими тягами, що дозволяють організувати замикання дверей у трьох напрямках: традиційно – вбік, додатково – вверх і вниз.

Рівень секретності сувальдного замка забезпечується:
– великою кількістю пластин при зменшенні їх товщини – при цьому збільшується поперечний розмір корпусу замка;
– складністю їх конфігурації, наявністю помилкових пазів, наявністю систем захисту від силового впливу і розпізнавання відмичок;
– встановленням додаткової бронепластини (1,5-2,5 мм), що захищає корпус.

Водночас сувальдні замки мають ряд експлуатаційних незручностей:
– відносно великі розміри ключа;
– щілина для ключа попускає світло, звуки, повітря;
– взаємозв’язок конкретного сувальдного механізму з ключем, тому вихід з ладу замка потребує його повної заміни;
– великий розмір “секретних” пластин, що спрощує злам.

На відміну від сувальдних замків, у замку циліндрового типу основною робочою деталлю є циліндр, який без ключа у замковій щілині знаходиться у зафіксованому стані. Він звільняється при установці оригінального ключа у замок і дією кулачків або дисків провертає ригелі.
Сам секретний механізм ззовні має стандартизовані розміри та форму, що дозволяє легко замінити його без заміни самого замка.

Надійний принцип роботи, велика кількість технічних рішень, спрямованих на підвищення секретності, а також додаткові методи захисту замку визначають стабільну популярність цього типу замків у клієнтів «ЛоксМайстер Київ-Центр».

Циліндрові замки мають плоский ключ, на якому зроблені в різній послідовності конусоподібні фрезеровані поглиблення. Ці поглиблення і формують кодові штифти у замковому механізмі.

До переваг циліндрових замків віднесемо:
– простота взаємозамінності «лічинок» замка;
– надійність і простота конструкції;
– можливість підвищення рівня інтелектуальної зламостійкостіі;
– зручний невеликий розмір ключів.

Отже, вибір замка залежить від багатьох факторів: індивідуальні особливості дверей, цінність об’єкту, що охороняється, наявний бюджет тощо.

Вважається, що сувальдні замки легше зламати інтелектуально, проте вони забезпечують надійну фіксацію потужних масивних дверей.
Циліндрові замки забезпечують найвищий рівень секретності, а додаткову антивандальну стійкість їм додають бронепластини і броненакладки, що виключають фізичний розлом «секрету» замку.

Зазначимо, що у нашому магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлено асортиментний ряд понад 20 провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, DISEC®, RYOBI® що дозволяє підібрати оптимальні рішення, виходячи з індивідуальних потреб кожного клієнта. Окрім безпосередньо продаж, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» професійно змонтують І, в разі необхідності, відремонтують Ваш замок і інші засоби безпеки, виготовлять ключі, виконають перекодування замків, установку вхідних дверей и т.п. Ми цінуємо і поважаємо довіру кожного клієнта, оперативно реагуючи на всі звернення і рекомендуємо перед придбанням отримати професійну консультацію наших фахівців, адже у питаннях безпеки дрібниць не буває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *