«ЛоксМайстер Київ-Центр» – Ваш професійний партнер з перекодування циліндрів МUL-T-LOCK® та ABLOY®!

Разом з продажем високоякісної продукції безпеки провідних світових виробників «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 надає широкий спектр різноманітних послуг з її монтажу, сервісного обслуговування, гарантійного та післягарантійного ремонту. Сервіс з перекодування замків та циліндрів користується сталим попитом серед наших клієнтів. І на це є вагомі причини.

Перекодування циліндрів МUL-T-LOCK® та ABLOY® ми рекомендуємо здійснювати як фізичним особам, так і підприємствам:
– у разі втрати ключа;
– зміни господаря помешкання;
– після ремонту квартири або іншого приміщення, під час якого Ви змушені давати ключі стороннім особам;
– недобросовісної поведінки відповідальних за ключі осіб тощо.

На відміну від заміни, перекодування замкового циліндру дозволяє оперативно змінити комбінацію замку, тобто комбінацію пінів циліндра, в наявному корпусі. В цьому випадку здійснюється перехід на новий комплект ключів. Тобто Ви отримаєте свій циліндр з новими ключами. Це дозволить заощадити кошти і час, адже замки можна перекодувати необмежену кількість разів та не змінювати дорогі та надійні замки (циліндри), зберігаючи при цьому необхідну конфіденційність і ступінь секретності. Після перекодування разом з новим комплектом ключів Ви отримаєте і персональну кодову картку. А старі ключі Ваш перекодований циліндр вже не зможуть не відчинити.

І саме через економію коштів до нас нещодавно звернувся клієнт, якій попросив перекодувати циліндр МUL-T-LOCK® Classic від дверей офісу, в який вони нещодавно переїхали. Отже, перекодування було оперативно здійснене, причому з мінімальними витратами з боку клієнта!

Якщо Вам також потрібно перекодувати циліндр чи виготовити новий ключ, відремонтувати замки або іншу продукцію безпеки – звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр»! Наші фахівці не лише на високому професійному рівні виконають роботи з перекодування, а й запропонують широкий асортимент продукції безпеки та нададуть повний комплекс послуг з монтажу та сервісу за прийнятними цінами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *