ЛоксМайстер на Печерську у готелі Park Inn.

Магазин ЛоксМайстер на Печерську, надає послуги з продажу та монтажу продукції безпеки та різного роду рішень, пов’язаних з контролем доступу. Більшість корпоративних клієнтів компанії, мають нестандартні завдання, які з допомогою спеціалістів швидко вирішуються. Одним з прикладів, може бути готель «Park Inn».

Нещодавно інженерний відділ готелю «Park Inn» звернувся до нас з проханням вирішити проблему легкого доступу обслуговуючого персоналу до зони ресторану. Основне завдання від замовника, можливість відчинити роспашні двері до зали ресторану автоматично, при умові коли у офіціанта зайняті руки і можливості натиснути на ручку дверей нема. Фахівцями ЛоксМайстер на Печерську було розроблено рішення безконтактного керування дверима на основі дверної автоматики ABLOY DA 460A, з використанням сенсорних кнопок, за допомогою яких без фізичного натискання, відкриваються двері.

Дане рішення повністю вирішило поставлене питання та цілком задовольнило замовника.

Якщо Вас цікавить можливість встановити СКД, розробити індивідуальне рішення стосовно ваших вимог, придбати дверну автоматику чи якісні замки з фурнітурою, звертайтесь у магазин ЛоксМайстер на Печерську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *