Дотягувачі у Львівські кавярні та ресторани .

Якщо ви є власником чи директором кавярні і зараз ви читаєте цей блог то вам  навіть в деякій мірі пощастило.
От візьміть зараз і подивітся як зачиняются двері у вашому закладі і чи зачиняются вони взагалі . Якщо на них встановлений  дотягувач то як він працює. Якщо двері гримають чи не  закриваются до кінця то  насправді дотягувач не працює .
А знаєте чому , Тому що  швидше за все там стоїть якесь дешевеве рішення котре вже рази 2-3  мінялось, мабуть і масло з нього капає , вигляд не красивий зовсім  правда ж . 🙂 . Чому  , бо дешеві “NoNAME” дотягувачі не витримують  великого потоку відвідувачів  і досить швидко  вони виходять із ладу .
Якщо ви хочете вирішити цю проблему раз і назавжди , то  раджу вам звернути увагу на Дотягувачі японські RYOBI ,або фінські ABLOY. У даних виробників  якісь на вищому рівні і найпростіший дотягувач виримує від 500 000 циклів . Вам  треба звернути увагу на моделі із ресурсом в 1 000 000 циклів . А якщо у вас важкі двері понад 100 кг  то  2 000 000.
Звертайтесь  до нас у Локсмайстер магазин  що по вул  Митрополита Андрея 14 . і ми вирішимо вашу проблему. Серед популярних закладів, що вже встановили японські або фінські дотягувачі : Бар Човен, Бар Залізна Шапка, Ресторан Голодний Микола, Ресторан Кумпель, Ресторан Старгород, Два ресторани швидкого харчування Пузата Хата та Чотири ресторани Макдональдс, новий Ресторан Італійської Піци Челентано  та ще чимало Львівських кавярень,  ресторанчиків та крамничок .
P.S. при нашому професійному монтажі,ми даємо 2 роки гарнтії. Чи хоч один китаєць пропрацював хоча би  2 роки ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *