МАЙСТЕР-СИСТЕМА НА БАЗІ СИСТЕМИ «СВІТЛОФОР»

Нещодавно до нашого магазину звернувся клієнт з цікавим завданням. Завдання полягало в наступному: у клієнта є чотири квартири, які він здає в оренду різним людям. Звичайно ж, щоб не носити з собою багато ключів, клієнт зажадав всі квартири відкривати своїм майстер-ключом, а винаймачі квартир щоб мали свої ключі тільки від власних помешкань. Це завдання достатньо легко реалізується в системі «Майстер-ключ».

Але це було не єдине побажання клієнта. В разі неприємних ситуацій з будь-яким винаймачем клієнт побажав мати можливість швидкого самостійного  перекодування замка під нові ключі, при цьому не заходячи до квартири. Це вже не таке просте завдання, але й воно було успішно вирішено нашими спеціалістами сервісного центру. На допомогу прийшла опція «Світлофор», яка реалізується в циліндрах Mul-T-Lock. Ця опція дозволяє клієнту швидко змінити старі ключі на нові навіть не заходячі до квартири. Достатньо вставити новий ключ у замкову щілину і з невеличким зусиллям зробити оберт. І все старі ключі вже не працюють.

В результаті, об’єднавши систему «Майстер-ключ» з системою «Світлофор» на базі циліндрів Mul-T-Lock Interactive+, ми отримали рішення, яке повністю задовольнило нашого клієнта.  Він має свій один майстер-ключ від чотирьох квартир. Кожен винаймач має свої ключі від тільки своїх квартир. В разі необхідності в перекодуванні в будь-якій квартирі у нашого клієнта є майстер-ключ з жовтою міткою за допомогою якого він перекодовує циліндр. А надалі можливе перекодування під ще одну комбінацію ключа з червоною міткою.

В будь-якому випадку бажаємо клієнту порядних і чесних ви наймачів квартир, щоб не було ніяких неприємних ситуацій.

А ми чекаємо на нові цікаві та складні завдання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *