Монтаж замків ЛоксМайстер на Печерську

На сьогодні більшість забудовників встановлюють у своїх будинках досить непогані двері.

Такі двері здебільшого влаштовують зовнішнім виглядом та конструктивно непогані, що ж стосується так званої «начинки» чим є замки, циліндри та звісно ж фурнітура, то вони бажають кращого та й гарантувати, що під час ремонту хтось не зробив дублікат ключа ніхто не може.

Все частіше власники квартир з такими дверима, звертаються до Локсмайстер центру на Печерську з проханням зробити їхні двері більш надійними. На такі прохання, наші спеціалісти з монтажу, здійснюють виїзд на консультацію та після надають рекомендації.

Що ж можна зробити для модернізації ваших дверей?

По перше, підбираємо основний замок. Вони можуть бути як однонаправлені так і багатонаправлені ( з так званою системою краб). Серед однонаправлених надаємо перевагу замкам торгової марки Santos, Mul-t-lock. З багатонаправлених надаємо перевагу торговій марці Mul-t-lock.

По друге, обираємо серцевину. Тут надаємо перевагу Mul-t-lock та Abloy серед них більш за все виділяються попитом Interactive+ та Protec2.

По третє, вибираємо захисну фурнітуру. Тут переважно Rostex або Disec. Ці два виробника використовують високоякісні матеріали для своєї продукції, яка має також високу ступінь взломостійкості.

Для замовлення майстра для консультації, звертайтесь до магазину Локсмайстер на Печерську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *