МИ НА ЗАВОДІ З ВИРОБНИЦТВА СЕЙФІВ

Нещодавно виробник сейфів компанія ВПК Паритет-К для своїх дилерів організував екскурсію на власне виробництво, що знаходится в м. Ніжин Чернігівської області.  Одним із запрошених гостей був представник нашого магазину ЛоксМайстер на Подолі.

В ході екскурсії були показані виробничі потужності, основу яких складає сучасне високотехнологічне обладнання.

Також були представлені новинки та зразки продукції, це ще раз доводить, що компанія не стоїть на місці і постійно удосконалює асортимент та якість своєї продукції.

Окрема увага була приділена сертифікації сейфів. На території незалежного випробувального центру було продемонстровано, як  випробовуються сейфи за II класом зламостійкості згідно європейського стандарту CLE.

Виробник взагалі приділяє сертифікації сейфів багато уваги. Можна придбати сертифіковані сейфи, як для власних потреб, так і для банків де це є обов’язковим.


За результатами цієї екскурсії ми ще раз переконалися, що правильно вибрали виробника сейфів для продажу в нашому магазині.

Отож, якщо Вам потрібен сейф, ласкаво просимо до нас. У нас Ви зможете придбати будь-який сейф з асортименту ВПК Паритет-К.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *