Надійний сейф від «ЛоксМайстер Київ-Центр» ефективно захистить Ваші цінності!

У повсякденному житі завжди існує ризик надзвичайної ситуації: будь то пожежа, повінь, протизаконне проникнення у приміщення чи інші подібні явища. Навіть діти, граючись вдома, можуть випадково пошкодити важливий документ або іншу цінність. Тому ефективний захист цінностей неможливий без надійного сховища, в якості якого найчастіше у приватних помешканнях та в компаніях виступає сучасний сейф.

В нашому магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлений широкий асортимент сейфів, серед яких найбільшим попитом користується продукція провідного вітчизняного виробника – компанії ПАРИТЕТ-К, яка високою якістю та оптимальною ціною чудово зарекомендувала себе на українському ринку засобів безпеки.

Важливо і те, що сейфи ПАРИТЕТ-К мають сучасний дизайн, який добре вписується як у стилістику класичного кабінету, так і модернового хайтеку.

Саме безпека у поєднанні з сучасним стилем та виваженою ціною стала вирішальною для чергового нашого клієнта, який придбав у нас сейф ПАРИТЕТ-К моделі R.48.K.E для розміщення у квартирі. Як наголосив клієнт, потреба в надійному сховищі виникла не лише у зв’язку із загостренням криміногенної ситуації у м. Києві, а також через дитячі пустощі. Оскільки діти часто гралися у батьківському кабінеті, в результаті чого інколи зникали важливі документи, які потім доводилося доволі довго шукати, причому результат пошуків дуже часто не радував клієнта. Тому він вирішив перестрахуватися та придбати сейф відразу з двома замками: замком під ключ та електронним замком.

R.48.K.E має наступні переваги:
– Товщина металу стінки 2мм;
– Механічний замок STUV (виробництво Німеччина);
– Наявність полиці.

Сейф R.48.K.E сподобався нашому клієнту і він його відразу замовив. Отже, сейф був успішно доставлено та встановлено, а клієнт висловив подяку за оперативність та якісний монтаж, а також дбайливе та компетентне відношення до клієнтів.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди готові враховувати усі потреби клієнтів, надаючи, окрім безпосереднього продажу, повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей тощо, аби усі наші клієнти були повністю задоволені якістю продукції та сервісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *