Навісний замок МUL-T-LOCK® та проектор Н10 гарантують надійний захист воріт!

З настанням тепла в нашому магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 значно пожвавився попит на надійні навісні замки. Воно й не дивно, адже багато автовласників, які не використовують власне авто у зимовий період та зберігають його у гаражі, з настанням навесні стикаються з проблемою потрапляння у власний гараж. Інколи навіть доходить до того, що після зими деякі навісні замки власники гаражів змушені просто зрізати, бо це  єдиною можливістю відкрити гаражні ворота, коли замок заклинив та не відкривається у звичайний спосіб.

Саме ця проблема і привела в наш магазин чергового клієнта, якій просто не зміг відкрити навісний замок на власному гаражі, а численні спроби призвели до того, що ключ просто зламався у замку. Тому старий навісний замок довелося зрізати «болгаркою».

Наші фахівці після ознайомлення з проблемою та маючи значний досвід у вирішенні подібних завдань, відразу ж запропонували надійне та перевірене рішення: ізраїльський навісний замок MUL-T-LOCK® М10 з захисним протектором Н10.

MUL-T-LOCK® М10 забезпечує максимальну безпеку замикання контейнерів, гаражів, вагонів товарних потягів, складів і т.д.. Виготовлений з загартованої сталі, він комплектується високосекретними циліндрами Мul-T-Lock: Сlassic,Interactive+MT5+, що гарантує найвищий рівень захисту від зламу.

Захист замка від зловмисників забезпечується завдяки використанню протектора Н10. Механізм його роботи дуже простий: при замиканні замок повністю ховається у навісах протектора, і таким чином максимально  захищений від пошкодження та спроб злому. Додає надійності і те, що монтаж протектора можна здійснити електрозварюванням, що гарантує відмінний захист усієї замкової конструкції.

Запропоноване рішення сподобалось клієнту та було успішно встановлене. «ЛоксМайстер Київ-Центр» нагадує: в нашому магазині представлений широкий асортимент замків та продукції безпеки понад 20 провідних виробників, в тому числі високосекретні навісні замки виробництва світових лідерів ринку безпеки: MUL-T-LOCK®ABLOY®, які забезпечують неперевершений захист, тому Ваше майно завжди буде під повним контролем!

Наші кваліфіковані фахівці завжди готові прийти на допомогу, пропонуючи повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, необхідне сервісне обслуговування тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *