Новим дверям-надійні замки!

Двері і дверні замки створені для того щоби надійно захищати право людини на приватне життя та недоторканність власності. Тому, встановивши міцні двері, необхідно віднестись зі всією суворістю і до вибору замка. Адже часто саме замки і являються Ахілесовою п’ятою міцних та на вигляд неприступних дверей.
Квартирні крадіжки були завжди і з кожним роком за статистикою їхня кількість в Украхні значно збільшується. А тому варто подбати про захист свого житла. Оскільки якісь екстравагантні способи проникнення крадії використовують рідко, надаючи перевагу дверям, то саме на них треба звернути особливу увагу і встановити якісний замок. За європейськими мірками, вартість систем безпеки та охорони майна має вартувати 5-10% від вартості цінностей, які знаходяться в приміщенні.

Вибираючи замок, перш за все слід брати до уваги фізичну «стійкість»  циліндра  до  спроб  чистого  злому: вони не залишають слідів на замку, і він продовжує  працювати  належним  чином. Також ідеться про атаки з використанням дриля або будь-чого, щоб зламати або видалити  циліндр.  Що  довше  механічний замок може затримати спроби проникнення,  та  змусити  потенційних  зловмисників використовувати  складні  інструменти  або здіймати галас, то безпечнішим він є. Щойно  ступінь  “фізичного”  опору  циліндра  встановлено,  настає  час  визначити,  чи  легко  сторонній  особі зробити  копію  вашого  ключа.  Правда полягає  в тому,  що  багато  ключів  легко скопіювати,  і  тільки  декілька  надають справжній захист від дублювання і саме в нашому магазині предаставлені замки та циліндри  з ключами такого рівня безпеки.Звісно ж, все, що людина придумала – все людина і може відкрити,тим більше часу потрібно затратити, мати спецінструмент і відповідні навики. Такий замок може відлякати злочинця.

Для надійного замикання дверей встановлюйте два замки різних систем, наприклад, один сувальдного, інший циліндрового типу. При використанні замка з циліндровим механізмом обов’язково захищайте циліндри спеціальними броненакладками, які запобігають вандальним атакам на циліндр. Для цього використовують спеціальну захисну фурнітуру для вхідних дверей,котра також в широкому асортименті предаставлена в нашому магазині.

Звертайтесь за адресою м.Чернівці вул Шевченка 52 (т.0673734003) за професійною консультацією

або замовленням майстра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *