ОБСЛУГОВУВАННЯ МАЙСТЕР-СИСТЕМИ У МІНІСТЕРСТВІ ІНФРАСТРУКТУРИ

Одним з наших найбільших і найдавніших клієнтів є Міністерство інфраструктури України. Ще в далекому 2003 році в будівлі міністерства, що на проспекті Перемоги, 14, було встановлено понад півтори тисячі циліндрових замків Mul-T-Lock Classic. Звичайно ж всі ці замки були об’єднані в одну велику розголуджену майстер- систему, де кожний працівник міністерства має тільки один персональний ключ, яким відкриває тільки ті приміщення куди йому наданий доступ.

І ось протягом усіх цих років наш сервісний центр обслуговує всю цю майстер-систему. З періодичністю приблизно один раз на рік ми проводимо технічне обслуговування циліндрів, доточуємо в разі потреби додаткові ключі для нових співробітників, в разі потреби змінюємо коди доступу в циліндрах, реанімуємо циліндри, які вийшли з ладу, тощо. І все це завдяки нашому авторизованому сервісному центру, який має все необхідне обладнання і всі необхідні комплектуючі та необхідні знання та навички для виконання цих робіт.

Ось і цього разу по запиту міністерства ми реанімували 19 циліндрів та додатково наточили 50 ключів під нових співробітників.

Бажаємо нашому клієнту якісно працювати на благо України, а ми зі своєї сторони будемо допомагати йому вирішувати питання безпеки своїх приміщень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *