Перекодування циліндру

Що робити, якщо втратив ключі? Є декілька варіантів: Ви можете скористатись заміною механізмів: замка сувальдного типу, зробити заміну циліндру. У разі якщо у Вас встановлено замки таких виробників як ABLOY та MUL-T-LOCK, ви зможете скористатись послугою перекодування.

На сьогодні, технології захисту майна постійно оновлюються та вдосконалюються. Замки стають більш стійкими до фізичного зламу, циліндри мають високий захист та секретність, ці складові запобігають силового впливу та відмиканню відмичками. Як показує практика, більшість виробників, не надають можливості здійснювати сервісні операції зі своєю продукцією. Як висновок, більшість таких циліндрів та замків можна вважати одноразовими, оскільки при втраті ключів чи виходу зі строю якоїсь деталі, доведеться купувати нову продукцію для заміни.

Та завжди є виняток. Таким винятком є циліндри та замки від таких виробників як ABLOY та MUL-T-LOCK які можуть з гордістю похвалитись тим, що є повністю сервісно придатними. Отже при втраті ключів, ви можете спокійно звернутись до магазину ЛоксМайстер на Печерську і замовити послугу перекодування. Сервісна операція з перекодування замка чи циліндру, змінює комбінаторику ключа та відповідно секретів у середині механізму, що звісно коштує набагато дешевше від  вартості нових замків та повністю вирішує проблему без повної заміни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *