ПОРАДА ЛОКСМАЙСТРА: ВИСЯЧІ ЗАМКИ ТАКОЖ ПОТРІБНО ЗАХИЩАТИ

У людей, які мають приватні будинки, дачі, гаражі тощо завжди гостро стає питання, як найкраще захистити свою власність від злодіїв. В таких випадках дуже часто використовуються висячі замки.

Висячий замок,  звичайно ж, повинен бути надійним. Він повинен мати захист, як від вандального силового зламу так і від зламу відмичками. Але й цього також буває недостатньо для повноціного захисту. Виникає питання – чому? А все тому, що злодії завжди шукають шляхи найменшого опору. Якщо злодій бачить високосекретний замок з надійним захистом від вандального зламу, швидше за все він буде працювати з навісами, бо саме вони є тією “ахілесовою п’ятою”.

Порада ЛоксМайстра: встановлюйте висячі замки із захисними протекторами:

 .

При інсталяції захисний протектор приварюється або прикручується до полотна, а сам замок знаходиться всередені протектора, при цьому навіси не використовуються, бо їхню функцію виконує протектор. В результаті ми маємо майже абсолютний захист від вандального зламу.

В магазині ЛоксМайстер на Подолі Ви можете придбати висячі замки їз захисними протекторами виробників: Abloy (Фінляндія), Mul-T-Lock (Ізраіль), Tokoz (Чехія). Ми допоможемо Вам не тільки підібрати необхідний Вам замок, а й інсталюємо його.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *