Поради «Локсмайстер Київ-Центр»:як обрати добрі вхідні двері?

Театр починається з вішалок, а Ваша оселя – з вхідних дверей. Тому до їх вибору варто віднестись дуже серйозно. В першу чергу, слід пам’ятати, що вхідні двері виконують кілька функцій: захищають Ваш будинок від непроханих гостей, а також є важливим елементом як внутрішнього, так і зовнішнього оформлення будинку. І хоча вибір дверей величезний, іноді обирати відповідну модель буває складно.

При придбанні дверей нсамперед потрібно звернути увагу на:
– товщину сталевого листа, який використовується при виробництві дверей;
– наявність антизрізів і броненакладки;
– рівень замкової системи;
– сертифікація і рівень зламостійкості.

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлений широкий асортимент вхідних дверей вітчизняного і іноземного виробництва, які відрізняються підвищеними характеристиками міцності завдяки використанню високоякісних матеріалів та комплектуючих. А доукомплектація їх продукцією безпечного замикання найкращих світових виробників, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX® дозволяє перетворити будівлю у справжню неприступну фортецю.

Дбаючи про клієнтів, наші фахівці готові запропонувати відмінні рішення як за рівнем безпеки, так і за ціною, адже наша робота завжди заснована на індивідуальному підході.

Якщо Ви не звикли до компромісів у питаннях вибору, пропонуємо Вам звернути увагу на вхідні високобезпечні двері RB-DOORS®, які по праву є синонімом захищеності для мільйонів споживачів у всьому світі. Це двері, що відповідають найвищим вимогам світових стандартів до продукції безпеки як для приватних, так і для корпоративних об’єктів. RB-DOORS® забезпечують надійний захист квартири від зламу за допомогою спеціальних пристроїв та інструментів: сокири, лома, електродрилі, автомобільного домкрата і т.п., Завдяки унікальній конструкції дверей RB-DOORS® повністю виключена можливість демонтажу рами, яка бетонується при установці, полотна та пристроїв замикання із зовнішньої сторони.

Відмінним рішення як за рівнем безпеки, так і за ціною є продукція компанії «Сталь-М» – провідного вітчизняного виробника металевих дверей, що мають чи не найкраще на сьогодні співвідношення «ціна-якість», відповідають усім встановленим стандартам якості, довго і надійно служать та гарантовано виконують свою основну функцію: захист будь-якого приміщення.

А щоб двері виглядали ефектно та дорого, пропонуємо Вам перевірене рішення: декорування дверного блоку і бічних накладок МДФ ізраїльською ПВХ-плівкою Vinorit®. Це дозволить забезпечити не лише відмінну безпеку, а й, що також досить важливо, – стиль та декор світового рівня!

Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» і ми не лише допоможемо Вам обрати найкращі двері, а й здійснимо кваліфіковану установку придбаної продукції, що забезпечить її бездоганну роботу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *