Поради «ЛоксМайстер Київ-Центр»: як обрати ефективний замок для вхідних дверей

Як відомо, навіть найміцніші і найнадійніші вхідні двері не здатні забезпечити найвищий рівень безпеки і захисту без відповідного замку. Міцні сталеві і слабкі дерев’яні двері стають однаково уразливими перед зловмисниками, якщо на них встановлено поганий замок. Але який саме замок необхідно обрати для власної квартири, аби вона була під надійним захистом? Найкращі поради з цього питання надають фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» – провідного локсмайстер-центру м. Києва.

В першу чергу, необхідно звертати увагу на клас безпеки замків. Природно, що для вхідних дверей краще обирати механізми якомога більш високого класу: 3 або 4.

При виборі замка також необхідно відштовхуватися і від конструкції дверей, точніше від того, наскільки товсті сталеві листи дверної коробки. Так, якщо їх товщина менше 4 мм, то масивний замок стане не кращим варіантом у даному випадку, адже він деформує двері. Якщо двері не дуже товсті і потужні, то масивні замки, що розсуваються у дві або навіть чотири боки, також не найкращий варіант, адже при постійному користуванні полотно вхідних дверей буде сильно зношуватися.

При виборі замка важливо враховувати і спосіб його установки.

Врізні замки для вхідних дверей – оптимальний варіант. Уже сама назва видає той факт, що механізм вбудовується всередину дверного полотна, тому зовнішній вигляд дверей не страждає. В експлуатації такі замки прості, а ось ремонтні роботи часто ускладнені, так як потребують допомоги професіоналів. Занадто потужні врізні замки можуть дещо послабити міцність дверного полотна, чого не скажеш про вкладні замки. Вони є різновидом врізних механізмів, але у цьому випадку замок встановлюється у спеціально підготовлену кишеню сталевих дверей. Результат – міцність практично не знижуються, а для зловмисників замок стає ще більш складним для зламу, до того ж, в плані ремонту вкладні механізми простіші.

Важливий при виборі замка і тип механізму.

Циліндровий замок – поширений і популярний варіант. Принцип роботи замка такого типу полягає у тому, що маленькі циліндри всередині механізму розміщуються на певній висоті. Саме тому вважається, що за допомогою відмичок такі замки відкривати важко, адже якщо хоча б один елемент не співпаде, то механізм повністю заклинить.

Набирають популярність останнім часом електронні замки, зокрема, Mul-T-Lock ENTR. Такі механізми з’явилися на ринку відносно недавно і коштують порівняно дорого, а значить, не часто зустрічаються, а тому більшість зловмисників просто не знають, як відкрити такий замок: побачивши подібний механізм, багато злодіїв просто лишать спроби незаконного проникнення у квартиру, чого власне і необхідно домогтися.
До електронного замка не існує ключів в традиційному розумінні цього слова, бо він може відмикатися за допомогою коду, пульта, картки або взагалі відбитка пальця. Крім того, електронні замки можна контролювати за допомогою додатку на смартфоні, що справді робить його унікальним.
І, звичайно, ім’я виробника може дуже багато чого сказати про виріб і його якість. Замки для вхідних дверей – не виняток. Свою безпеку слід довіряти компаніям, які зарекомендували себе високою якістю своєї продукції, надійністю і довговічністю.замок и ключ аблой

Відзначимо, що у магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлено асортиментний ряд понад 20 провідніх світових виробників продукції безпеки, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, DISEC®, RYOBI® що дозволяє підібрати оптимальні рішення, виходячи з індивідуальних потреб кожного клієнта. Окрім безпосередньо продаж, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» професійно змонтують І, в разі необхідності, відремонтують Ваші засоби безпеки, виготовлять ключі, виконають перекодування замків, установку вхідних дверей и т.п. Ми цінуємо і поважаємо довіру кожного клієнта, оперативно реагуючи на всі звернення.

І наостанок. Пам’ятайте, що вибір замка для вхідних дверей – дуже відповідальна справа, і економії тут не місце, адже навіть потужні сталеві двері не захистять від зламу, якщо встановлений, наприклад, простий ригельний чи сувальдний замок. Тому перед придбанням професійна консультація наших фахівців так необхідна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *