Поради Локсмайстра:Новорічні свята вже близько!Як захистити свої помешкання у святковий період

У період новорічних і різдвяних свят чимало українців планують поїхати у відпустку або, як мінімум, відправитися в гості: святкувати у рідних і близьких. А у злодіїв-домушників настає пора посиленої “роботи” – за даними МВС, кількість квартирних крадіжок у період новорічних свят зростає в 2-3 рази. Саме в цей період гостро буде стояти проблема захисту особистого майна, адже зловмисники не втрачають вдалих моментів, щоб збагатитися та, користуючись відсутністю господарів у помешканнях, реалізовують свої злочинні наміри.

Грабіжник дуже легко може потрапити до квартири за відсутності господарів. Більша половина грабежів відбувається саме за «наводкою». Тому дуже важливо, щоб злодії не знали, коли вас немає вдома, які цінності маєте у своєму помешканні. У більшості випадків злодій не проникне у квартиру, коли не буде переконаний, що господарі залишили її на тривалий час. Отже, магазин Локсмайстер Чернівці радить:коли вирушаєте у відпустку, виїжджаєте до родичів, не кажіть про це без потреби. Лише обмежене коло людей повинно знати на який час ви залишаєте помешкання. На вулиці XXI ст., і тому, злочинець може дізнатися про ваші плани навіть із соціальних мереж, про що господарі самі й розповідають.Будьте обережні зі своїми словами, оскільки така відвертість може зіграти з Вами злий жарт.

Крім того, необхідно пам’ятати про технічний захист квартири. На дверях слід встановити не менше двох гарних замків, тому що відкрити звичайний базарний замок злодій може легко, і якщо він професіонал, то впорається за хвилину. Достатньо мати в’язку з 10 ключів, щоб один підійшов. Ну, і самі двері повинні бути міцними, з петлями захованими всередину.Майстри нашого магазину завжди з радістю нададуть Вам професійну консультацію,допоможуть у виборі та монтажі продукції безпеки від найкращих світових виробників.

Звертайтесь до магазину Локсмайстер Чернівці за адресою вул.Т.Шевченка,52 або за телефоном 0673734003.