Встановлення дверних дотягувачів

 
В мережі магазинів з монтажем "ЛоксМайстер" працюють високопрофесійні досвідчені майстри. За Вашим запитом вони нададуть якісний сервіс зі встановлення дверних дотягувачів на ваші двері та проконсультують зі всіх питанням, що Вас хвилюють. Телефонуйте або тисніть на кнопку!

 Прайс-лист на встановлення дверних дотягувачів


В мережі "Локсмайстер" ви можете придбати дверні дотягувачі компанії RYOBI
 
Дотягувач дверей являє собою механізм, який допомагає дверям плавно і безшумно закриватися, зберігати тепло або прохолоду всередині приміщення (залежно від пори року). Дотягувач забезпечує довговічність і коректність роботи замикаючих пристроїв, забезпечує протипожежний захист, тому встановлення дотягувачів рекомендується в приміщеннях з великою експлуатацією дверей - офісах, магазинах, громадських закладах, приміщеннях з встановленими системами контролю доступу, а також на важких дверях.
 
Дотягувачі  поділяють на три типи: накладні, підлогові та врізні. Найбільш поширеніші, це накладні. Врізні цікаві тим, що при закритих дверях їх не помітно, тобто вони вмонтовуються в дверне полотно.
 
При використаннях електронних систем контролю доступу для обладнання адміністративних будівель та об’єктів, фахівці мережі ЛоксМайстер проводять монтаж пристроїв автоматичного відчинення дверей.
 
Вибір і спосіб встановлення дотягувача залежить від багатьох чинників - ваги дверей, ширини полотна, особливостей конструкції дверей.
Ні в якому разі не можна проводити наступні дії при регулюванні дотягувачів:
  • не можна підпирати двері, застосовуючи сторонні предмети, а також вішати на неї що-небудь важке;
  • не можна намагатися закрити двері самостійно, дотягувач в силах виконати це без сторонньої допомоги;
  • при регулюванні клапанів, слід їх повертати не більше двох разів;
  • не можна ігнорувати інструкційні вказівки.
 

Правильно підібраний та якісно встановлений дотягувач -

це запорука довгої та стабільної роботи вхідних дверей.