Встановлення захисної фурнітури, броненакладок

 
встановлення фурнітури
 
 Ви бажаєте надійніше захистити ваші двері? Хочете встановити захисну фурнітуру, броненакладку, але не знаєте до кого звернутись?
 
Ми вам допоможемо! 
 
Майстри магазинів з монтажем "ЛоксМайстер" нададуть вам професійну допомогу і консультацію, швидко та якісно встановлять на ваші двері захисну фурнітуру, броненакладку. Телефонуйте, або тисніть на кнопку!

Сучасні замки мають безліч ступенів захисту. Необхідною складовою захисту циліндричних замків є броненакладки, які захищають запірні механізми від втручання сторонніх.
 
При підборі захисної фурнітури, броненакладок, потрібно звернути увагу на якість матеріалу з чого виготовлені, на конструктивні рішення, та варіанти обробки.
Заміна або встановлення нової захисної фурнітури (дверної ручки, броненакладки) відбувається у випадках поломки або зміни дизайну дверей, щоб покращити захист циліндрового механізму. Найчастіше ручку і броненакладку доводиться міняти після спроби злому або руйнування замка силовим методом.
Невдало підібрана ручка може заважати відмиканню дверей, а також порушить її стиль та ергономіку. Слід урахувати, що встановлення ручки на металеві двері потребує навичок роботи з інструментами, які, до того ж, становлять потенційну небезпеку травматизму.
 
Недосвідчена людина може зіпсувати як двері, так і запірний механізм, після чого доведеться замінювати і замок, і двері, і дверну коробку.
 
В мережі ЛоксМайстер можна придбати захисну фурнітуру провідних виробників, таких як: ABLOYMUL-T-LOCKROSTEXDISEC
 
 

Звернення до локсмайстрів є гарантією якісної і швидкої заміни фурнітури, що вийшла з ладу.

Професіонали допоможуть вам заощадити і час, і гроші.