Професійна заміна замків

На сьогодні існує багато центрів торгівлі, які пропонують широкий асортимент продукції для замикання оселі та збереження майна. Замкову продукцію можна придбати в багатьох місцях, але професійно підібрати складові та виконати кваліфікований монтаж можуть не всі.

Свою безпеку варто довіряти кваліфікованим та перевіреним фахівцям. Звернувшись до магазину «Локсмайстер на Печерську Ви отримаєте консультацію для правильного вибору замкової продукції, броненакладок, захисної фурнітури та циліндрів.

До магазину звернувся клієнт, з проханням, виконати заміну замка, підвищити безпеку дверей. Після консультації майстра, виконали монтаж замка MUL-T-LOCK Omega  та додатково встановили броненакладку Disec з циліндром Abloy Protec2.

Наші майстри пропонують та встановлюють лише перевірену продукцію від відомих світових лідерів ринку безпеки:  Abloy, MUL-T-LOCK, KABA, GEGE, Disec, Rostex.

Завдяки команді досвідчених працівників та професійних інсталяторів Ви зможете з легкість здійснити заміну замків, дверних циліндрів, підібрати двері, сейфи та отримати якісні послуги з монтажу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *