Протектор DISEC CLASS 5 CLS5

Відомо, що вхідні металеві двері в приміщення бувають різними не тільки за дизайном, а й за класом стійкості до зламу. Згідно діючого в Україні європейського стандарту EN 1627:2014, двері за стійкістю до зламу поділяються на класи з 1-го по 6-й.
Якщо говорити про високі класи безпеки, то такі двері, на протязі 40 хвилин, мають витримувати спроби атаки, навіть кутовими шлифмашинками (болгарками) з діаметрами кругів 125 мм та 230 мм.

Зрозуміло, що для забезпечення належної стійкості дверей, необхідно застосовувати захисну фурнітуру (це протектори, броненакладки) теж високого класу захисту.

Для таких потреб, конструктори відомої компанії-виробника захисної фурнітури DISEC (Італія) розробили, без перебільшення, унікальний захисний протектор (броненакладку) DISEC CLS5, який призначений для захисту високосекретних циліндрів (лічинок, вкладок) стандарту DIN для дверних замків.
Що ж робить цей захисний протектор таким стійким?
Щоби зрозуміти реальний рівень стійкості даного протектора (броненакладки), варто розглянути його конструктивні особливості.
Корпус DISEC CLS5 виконаний з загартованої сталі, в місця кріплення стяжних гвинтів, для захисту від свердління встановлюються кульки від підшипника.
Кульки відповідного діаметру також встановлені і всередині захисної поворотної шайби ротора (плуга) циліндра.
Захист від свердління як свердлами зі швидкоріжучої сталі, так і спеціальними суцільнотвердосплавними свердлами, а також від спроб атак за допомогою кутових шлифмашинок (болгарок) забезпечується спеціальними твердосплавними вставками з алмазним напиленням, які розміщуються в корпусі броненакладки DISEC CLS5.

Спосіб кріплення протектора – безпосередньо на корпус замка, тобто, так званий «врізний» тип монтажу. Такий тип монтажу унеможливлює злам броненакладки, так званим методом «відривання», коли інструмент зламу («фомка») заводиться під тильну сторону (основу) протектора.
Кріплення протектора до корпуса замка здійснюється за допомогою фірмових гвинтів DISEC, спеціальної форми і виготовлених зі спеціальної сталі, які витримують до 4200кг на злам.

При такому способі монтажу, в полотні дверей, безумовно, залишається щілина навколо корпуса броненакладки. Окрім естетичних дефектів, щілина може також служити для спроб зловмисників підібратись до корпусу замка з метою подальших, ймовірних маніпуляцій.
Щоби вирішити естетичні питання і захистити проріз в полотні дверей, протектори DISEC CLS5 комплектуються спеціальною підсиленою захисною «юбкою» із загартованої сталі.

Більш детально ознайомитись з конструктивом даного протектора можна, переглянувши відео:

Для забезпечення гармонійного поєднання броненакладки DISEC CLS5 із зовнішнім оформленням поверхні дверей та інтер’єром, протектори комплектуються спеціальними зйомними декоративними накладками наступних варіантів зовнішньої обробки: бронза PVD, хром полірований, латунь PVD, хром матовий.

І, насамкінець, придбавши протектор DISEC CLS5 високої якості і високого класу захисту, ми радимо за послугами зі встановлення звертатись до майстрів, які працюють в мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер. Адже встановлення такої захисної фурнітури потребує не тільки глибоких знань, а й ретельної підготовки і досвіду. Для того, щоби викликати майстра з монтажу, ми радимо завітати, або передзвонити до найближчого до вас магазину ЛоксМайстер.
Наші майстри проведуть якісне встановлення, а менеджери магазинів допоможуть правильно підібрати необхідну модель, в залежності від конструктиву дверей і замків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *