Протектори захисні DISEC MAGNETIC

Замки і циліндри. З роками зростає їх секретність. Це знижує ризик їх несанкціонованого відмикання, а в разі застосування продуктів класу дуже високої безпеки, зовсім унеможливлює їх відкриття «в чисту», методами маніпуляцій, тобто, відмичками. В основному це стосується замків циліндрових.
Тому що більшість замків сувальдного типу сьогодні відмикається за допомогою, так званих, відмичок «самоімпресійних». Хоча ряд провідних виробників вже робить захист і від «самоімпресії» на сувальдних замках. Але це стосується тільки дорогих моделей.
Якщо розглядати циліндри замків, то вони, здебільше, піддаються методам вандальних атак: свердління, виламування, витягування, вибивання. Це обумовлено їх конструктивними особливостями і методами встановлення (встановлений циліндр виступає на зовні за полотно дверей). Захистом від вандальних атак служать спеціальні протектори (броненакладки).
Проте, в розповсюджених на ринку протекторах залишається відкритим доступ до ключової шпарини циліндра. І, якщо якісний циліндр зловмисники не зможуть відкрити, то нашкодити вони зможуть. Наприклад, повставляти до замкової шпарини сірники, шматки проволоки та ін. Це можуть бути також і заздрісні сусіди.
Стосовно замків сувальдних, то тут доступ до ключового отвору є критичним. Це і просто відмички і відмички самоімпресійні, а також різного штибу «скручувачі» (за допомогою яких також відкривають замки сувальдні силовим методом). Або, знову ж таки, недоброзичливці можуть зіпсувати замок, залити туди клей, або монтажну піну. Плюс, в сувальдних замках залишається наскрізний отвір до приміщення. Через нього вас можуть прослуховувати, а також, навіть, влаштувати пожежу в квартирі, за вашої відсутності.

Тобто, зрозуміло: отвір для входу ключа бажано захистити.  З цією метою спеціалісти компанії DISEC (Італія) розробили спеціальні протектори DISEC MAGNETIC, які повністю закривають ключовий отвір міцною, зміцненою шторкою із нержавіючої сталі, яка повністю перекриває доступ до циліндра і до ключового отвору сувальдного замка. Доступ відкривається методом відсунення шторки з використанням спеціального магнітного ключа. Ключ має всередині спеціальні магніти і керує трьома двополюсними магнітами, які розташовані всередині загартованого корпуса протектора. Вони є рухомими (обертаються на 360 градусів відносно центру і повинні ідеально поєднатися з позиціонуванням полярних їм магнітів у ключі), тобто позиціонуються в залежності від розстановки магнітних полюсів в ключі.

Принцип роботи протектора DISEC MAGNETIC наступний: щоб відкрити доступ до циліндру, необхідно вставити магнітний ключ та провернути його на 180 градусів разом із кришкою. Лише після цього ключ від циліндра можна вставити до свердловини. Закрити доступ до замкової шпарини можна так само: повернувши ключ із кришкою проти годинникової стрілки.
Це створює можливість завдання певною комбінаторики ключа, а також перекодовувати ключ і протектор, або об’єднувати декілька протекторів «під один ключ», в разі необхідності.
Це можливо для протекторів типу 3G і класу вище. Тому в магазинах мережі ЛоксМайстер ми реалізуємо протектори саме такого класу. Адже наша мета не тільки продаж продукції, а й її подальше сервісне обслуговування.
Таким чином, протектори DISEC MAGNETIC 3G не тільки дозволяють захистити фізично самі циліндри і ключові отвори циліндрів і сувальдних замків, вони також надають змогу контролювати доступ до самих замків. На сьогоднішній день ці протектори не мають аналогів на ринку безпеки України. Їх застосування забезпечить:

– захист ключового отвору від потрапляння сторонніх предметів і рідин;
– захист циліндра (сердечника, вставки, личинки) від вандальних та інтелектуальних методів відкриття (висвердлювання, зламу, бампінгу, відмичок і т.д);
– захист роторного механізму (OMEGA) від вандальних та інтелектуальних методів відкриття;
– захист сувального механізму від вандальних та інтелектуальних методів відкриття і псування;
– збільшить час стійкості ваших дверей до зламу.

Конструктивні особливості протектора DISEC MAGNETIC наступні:

– матеріал корпусу – нержавіюча сталь;
– кріплення протектора до корпусу замка відбувається за допомогою фірмових гвинтів М6х40мм. Спеціальна форма та матеріал  гвинтів кріплення (М6) витримують до 4200кг на злам;
– кріплення на корпус замка (врізний монтаж);
– для захисту від свердління додатково в отвори кріплення броненакладки встановлюються кульки від підшипника;
– габаритні розміри: товщина  18-45 мм, d – 50 мм.

Для монтажу протектора безпосередньо на корпус замка, в декоративній дверній накладці дверей і в дверному полотні робиться отвір. З метою прикриття місць вирізання отворів в дверях, застосовується зовнішній (надвірний) щиток, який надає завершеності формі протектора та закриває дрібні недоліки, які могли виникнути під час монтажу броненакладки.

Що стосується внутрішньої сторони дверей, то для внутрішнього оздоблення застосовуються додаткові декоративні щитки DISEC потрібної форми. Така опція виконує суто естетичну функцію і жодним чином не впливає на захисні властивості броненакладки.
Якщо вести мову про естетику і дизайн, то варто підмітити, що протектори 3G мають різні види покриття:
– нержавіюча сталь матова;
– хром матовий;
– хром полірований;
– латунь PVD;
– латунь матова;
– бронза сатин;
– хром чорний.

А також доступні різні форми зовнішніх декоративних щитків. Адже форма самого протектора – округла, а декоративні щитки надають змогу вписати їх в інтер’єр і привести до гармонії з іншими елементами оздоблення дверей: дверні ручки, малюнок фасаду, тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *