SiteHeart

Авторизовані специфікатори

ЛоксМайстер пропонує послуги 11 ліцензованих Менеджерів Проектів – Авторизованих Специфікаторів (АС-менеджерів) та Інженерів з уведення в експлуатацію та сервісного обслуговування систем замикання та контролю доступу.

Менеджер проектів - Авторизований Специфікатор із роботи на об'єктах – це висококваліфікований фахівець ЛоксМайстер, який супроводжує об'єкт від етапу замовлення системи безпеки до введення в експлуатацію і подальшого користування. АС-менеджер відповідальний за складання специфікацій, продаж, організацію встановлення та сервісне обслуговування дверей, замкової продукції та систем контролю доступу на об'єктах. Кваліфікація Авторизованого Специфікатора підтверджена персональними технічними сертифікатами.

Інженер з уведення в експлуатацію та сервісного обслуговування систем замикання та контролю доступу - висококваліфікований фахівець ЛоксМайстер, відповідальний за інсталяцію, введення в експлуатацію, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування продукції, встановленої на об'єктах.
 
Оберіть регіон розташування вашого об'єкту
 
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика