Розумні двері з ENTR

Починати свій ранок та закінчувати день – це традиційно у сучасному ритмі життя, означає преглянути остані новини у своєму смартфоні. Тому коли мова заходить про можливість використовувати мобільний пристрій як один з головних приладів, що здатний відкривати та закривати двері – це вже дуже цікаво.

Магазин ЛоксМайстер на Печерську пропонує своїм клієнтам сучасне рішення – замок ENTR. Спеціалісти компанії завжди готові допомогти обрати правильну комплектацію в залежності від потреб клієнта. Одним з чудових прикладів установки розумного замка ENTR – була інсталяція на ізраїльські двері RB-Doors у новій квартирі сучасного житлового комплексу у Києві. Для управління замком було встановлено мобільний додаток на смартфон та панель Fingerprint(сканер пальців) для швидкого та безпечного відкривання дверей.

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо Ви хочете зробити свої двері безпечними та розумними, обирайте для цього замок Mul-T-Lock ENTR, спеціалісти магазину ЛоксМайстер на Печерську проконсультують та виконають монтажні роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *