Циліндр MUL-T-LOCK ClassicPro – сучасна альтернатива перевіреній класиці.

Багатьом клієнтам магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 подобаються замкові циліндри MUL-T-LOCK Classic, які поряд з високою надійністю та прийнятним рівнем захисту мають ще й доволі демократичну ціну. Тому коли до нас в магазин звернувся клієнт із проханням продати циліндр MUL-T-LOCK Classic, який він використовував раніше в одному з своїх помешкань, ми не здивувалися.

Натомість ми запропонували рішення краще – оновлену циліндрову платформу MUL-T-LOCK ClassicPro, розроблену на основі перевіреної часом і надійної в експлуатації платформи Classic, яка у новому поколінні стала патентованою за рахунок нового телескопічного піна спеціальної форми. Останній елемент значно ускладнює можливість відкривання за допомогою відмичок, а також методом бампінгу. Також він дає значно ширші можливості для створення персональних профілів патентованих ключів для торгових партнерів. Важливо, що ClassicPro запатентована в світі до 2033 року та чудово підходить як для безпечного замикання приватних і корпоративних помешкань, так і для створення систем розмежування доступу Майстер-Ключ. Крім того, плуг циліндрів ClassicPro також має унікальний запатентований ребристий профіль, а міцність корпусу циліндра проти фізичного зламу покращує спеціальна XP-пластина. Пластикова карта, що постачається разом з циліндром, забезпечує захист від несанкціонованого дублювання.
Головка ключа Mul-T-Lock Classic Pro з новим дизайном та новими варіантами кольорів дозволяє використовувати індивідуальні різнокольорові мітки, що забезпечує відмінну зручність використання (наприклад, особисті мітки для всіх членів сім’ї або працівників офісу).

І нам дуже приємно, що наш новий клієнт повністю розділяє з нами захоплення цим чудовим зразком продукції безпеки, чудово розуміючи, що саме новітні, захищені патентом технології безпеки забезпечують найкращий захист.

Отже після погодження з клієнтом, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» оперативно здійснили монтаж придбаного циліндра, який тепер радує клієнта не лише надійністю, а й першокласним рівнем захисту помешкання.

Завітайте і Ви в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, і ми не лише підберемо найкращу продукцію безпеки, а й за необхідності здійснимо її монтаж, налаштування та необхідний сервіс. Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *