Вхідні двері для квартири та дому

Покупка вхідних дверей – це достатньо важливий та відповідальний момент. Потребує особливої уваги при виборі виробника дверей, оскільки ринок в Україні має велику кількість пропозицій для споживача, без професійних порад або глибокого самостійного аналізу , обрати правильно, досить складно.

Сьогодні, вхідні двері в інтер’єрі, займають одне з головних місць, оскільки виступають у ролі візитної картки господаря. Більшість дизайн проектів які ми зустрічаємо у роботі з дизайнерами, архітекторами, чітко визначено важливість вхідних дверей та їхнього вигляду.

У магазині ЛоксМайстер на Печерську, менеджери особливо ретельно визначають потреби замовника, як з точки зору дизайну так і особливу увагу буде приділено конструктивним особливостям дверей  та комплектуючим по замкам, циліндрам та захисній фурнітурі.

Магазин ЛоксМайстер на Печерську, пропонує своїм клієнтам тільки перевірених виробників дверей. Наші можливості, дозволяють виконати замовлення клієнта, швидко, якісно та з гарантією. Матеріали для декору, можуть бути різними. Ми працюємо з МДФ плитами, які можемо пофарбувати в колір за RAL , обклеїти ПВХ плівкою Vinorit, виконати фрезерування малюнку. Шпоновані накладки та накладки з натурального дерева, а також можливість декору новим матеріалом Кам’яним Шпоном.

Якщо Вам потрібні якісні, безпечні, красиві двері, чекаємо Вас у нашому магазині ЛоксМайстер на Печерську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *