Встановлення спецзамків.

Замок, в першу чергу, асоціюється з дверима, в які його встановлюють. Проте, існує низка спеціальних замків, які встановлюються не тільки в двері приміщень. Це, наприклад, замки для шаф, в яких зберігаються папери, або розміщується електричне обладнання, пульти керування.

Категорії замків

 

Замки для обладнання. Такі замки називаються САМ-локи. 

Вони існують на базі дискових систем ABLOY (Фінляндія) і пінових систем MUL-T-LOCK (Ізраїль).
Як і всі замки від цих компаній, вони можуть об’єднуватись в систему «Один Ключ», або на їх базі можна побудувати систему розмежування механічного доступу «Майстер-Ключ». Така система може поєднуватись з циліндрами механічних замків для дверей.

Правильно підібрати такі замки і встановити їх допоможе кваліфікований спеціаліст – локсмайстер. За необхідності, такий спеціаліст зможе і перекодувати замки, зібрати їх в систему «Один Ключ», або «Майстер-Ключ» та виготовити необхідну кількість додаткових ключів.

 

Замки для фургонів (VAN)

Окремим сегментом є замки для додаткового замикання фургонів автомобілів, де перевозяться вантажі. Адже водієві час від часу доводиться залишати ці машини просто на вулиці, коли необхідно владнати формальності з оформлення документів, пошуку людей, відповідальних за прийом товару та інше. І весь цей час вантаж знаходиться всередині автофургона, який стоїть просто на вулиці. А вартість самого вантажу, часом, в кілька разів може перевищувати вартість самого автомобіля.

Саме з метою уникнути такого фіналу і рекомендується обладнати двері вантажних відсіків комерційних авто додатковими замками для замикання розпашних задніх дверей і розсувних бокових дверей вантажних відсіків комерційних автомобілів.
Такі замки представлені торгівельними марками MUL-T-LOCK (Ізраїль), VIRO (Італія). Це замки  панцерного типу. Вони мають міцний корпус з нержавіючої сталі або спеціального міцного алюмінієвого сплаву, який використовується в авіакосмічній галузі. Корпуси таких замків мають заокруглену форму запатентованої округлої форми, яка запобігає його захвату з метою відламування. Ці замки приводяться в дію за допомогою циліндрових механізмів.

 

Дещо інший тип замків представляє італійська компанія DISEC, яка відома своїми розробками в частині магнітних ключів. Дані замки відрізняються тим, що в них застосовується магнітний (механічний) спосіб замикання. Він оснований на роботі восьми неодимових магнітів з різними полюсами, що виключає можливість підбору і несанкціонованого відмикання замка, а також надає стійкості до несприятливих погодних умов і корозії.

Встановлення таких замків потребує не тільки певних навичок, а й інструмента. Встановити його вам допоможуть фахівці мережі магазинів ЛоксМайстер, які в подальшому зможуть надавати послуги з сервісного обслуговування.

 

Замки для воріт, хвірток та ролет.

До спеціальних замків також відносяться замки, які служать для замиканння відкидних та підйомно-відкидних воріт гаражів, захисних ролет вітрин, або ролет для захисту вхідних проємів. Також існують замки, які можуть бути використані для додаткового замикання металопластикових, профільних вікон та дверей. Ці замки представлені виробником компанії VIRO (Італія).

 

Такі замки встановлюються на внутрішні поверхні воріт або ролет. Встановлення їх повинен проводити кваліфікований локсмайстер, тому що їх встановлення передбачає використання низки додаткових аксесуарів, а також броненакладок для захисту циліндрів. Звичайно, що майстер також допоможе підібрати і правильну довжину циліндра.

 

Замки для торгівельного обладнання.

Сюди можна віднести: замки для замикання ігрових та торгових автоматів, платіжних терміналів,тощо.
Для забезпечення безпеки в даному сегменті застосовуються спеціальні замки для торгівельних автоматів від відомих виробників Mul-T-Lock та ABLOY.
Для таких цілей застосовуються замки, як замки типу САМ, так і замки, які конструктивно створені для встановлення на певні види торгівельних автоматів. Це, наприклад, замки T-HANDLE від MUL-T-LOCK , а також спеціалізований замок MUL-T-LOCK® Vending.

 MUL-T-LOCK T-HANDLE 

MUL-T-LOCK®Vending

В деяких випадках, коли це обумовлено конструктивними особливостями,  на платіжних терміналах встановлюють замки MUL-T-LOCK HOCKEY PUCK. Цей замок, в купі із навісом MUL-T-LOCK до замка HOCKEY PUCK/ROUND, створюють єдине ціле, повністю закриваючи доступ до фіксуючого штиря.

MUL-T-LOCK HOCKEY PUCK з навісами HOCKEY PUCK/ROUND

Якщо казати про замки типу САМ, то вони, як було сказано представлені виробниками Mul-T-Lock та ABLOY, то вони можуть постачатись на різних ключових платформах, у відповідності до рівня безпеки, який необхідно забезпечити.

  Замки типу САМ

Всі замки для торгівельних автоматів від виробників Mul-T-Lock та ABLOY можуть бути об’єднані в систему Майстер-Ключ та Один Ключ. Це дає переваги і зручність, коли необхідно обслуговувати багато торгівельних автоматів або платіжних терміналів.
Замки типу САМ також існують з функцією CLIQ, яка надає не тільки найвищий рівень безпеки, а надає можливості контролювати доступ персоналу до певних автоматів чи терміналів, а також обмежувати доступ до них певними днями тижня і проміжками часу. Плюс, ця система є гнучкою і програмованою, тобто власник автоматів чи терміналів може оперативно змінювати права доступу і часові проміжки для доступу.

 

Навісні замки. Навіси.

Говорячи про спеціальні замки, не варто забувати  про висячі замки, які широко застосовуються, як господарстві, так і для закривання різного типу приміщень. Наприклад, складів, комор, тощо.
Мережа магазинів ЛоксМайстер представляє широкий спектр висячих замків, як на базі дискових систем ABLOY (Фінляндія), TOKOZ (Чехія), так і на базі пінових систем від відомих виробників MUL-T-LOCK (Ізраїль)

VIRO (Італія), а також замки з механічними кодовими механізмами від фірми TOKOZ. Просте встановлення, тобто навішування, цих замків не викликає труднощів. Проте, для забезпечення належного рівня безпеки, висячі замки слід використовувати зі спеціальною захисною фурнітурою (петлі, завіси, клямки). Тут не обійтись без досвідченого спеціаліста-локсмайстра, який правильно встановить захисну фурнітуру і зробить роботу замка більш ефективною з точки зору захисту майна.

 

Вело/мото замки.

На базі висячих замків в мережі наших магазинів представлений широкий спектр замків таких виробників TOKOZ (Чехія) та VIRO (Італія), які використовуються для захисту від угону автотранспортних засобів: мотоциклів, мопедів, скутерів. Такі замки обладнуються ланцюгами або тросами високого ступеню супротиву вандальним атакам. Їх встановлення, зазвичай, не викликає проблем.

Підібрати підходящі замки для вашого обладнання, ви зможете звернувшись до найближчого до вас магазину мережі ЛоксМайстер. Наші спеціалісти з радістю допоможуть вам, а наші кваліфіковані майстри здійснять необхідний монтаж.
Звертайтесь, і ми допоможемо вам!