Виготовлення ключів та сервіс замків

Магазин ЛоксМайстер на Печерську вже багато років професійно займається послугами з виготовлення ключів, сервісом продукції Mul-T-Lock та Abloy. Клієнти нашого магазину знають, що продукція має гарні технічні  характеристики та можливості сервісного обслуговування.

Велика кількість різних замків та циліндрів, які встановлено потрапляють в зону ризику, низька якість та слабка стійкість до відмикання відмичками і неможливість сервісного обслуговування.

 

 

 

 

 

 

 

Більшість звернень виникає у разі втрати ключів. Та якщо ви навіть знайшли свої зниклі ключі або ж їх вам підкинули назад, якийсь час вони були у чужих руках та не виключено що з них зробили копію та чекають нагоди потрапити до вашого дому.

У таких випадках  власникам замків та циліндрів MUL-T-LOCK, ABLOY та VEGA дуже пощастило оскільки вони мають можливість сервісу. Перекодування здійснюється у офіційних сервісних центрах «ЛОКСМАЙТЕР» або ж по місцю локсмайстер спеціалістом.

Таким чином, для клієнта не виникає проблеми отримати безпечне рішення, все що потрібно, звернутись до магазину ЛоксМайстер на Печерську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *