Виготовлення ключів

Завітайте до магазину “ЛоксМайстер на Печерську”,

що на вул. Академіка Філатова, 2/1 або зателефонуйте нам 

+380675180825

Виготовлення дублікату ключа , така проста на перший погляд процедура, але насправді не все так просто як виглядає! Час від часу у кожної людини, виникає потреба виготовити додатковий ключ, це нормальне бажання, яке у професійній майстерні з виготовлення ключів реалізують швидко та з гарантією.

Однією з основних проблем для клієнта у цьому процесі – залишається знайти таке місце!

Наточка ключей

Магазин ЛоксМайстер на Печерську саме те що Вам потрібно. У нас чудове розташування у самому центрі столиці, неподалік станції Палац Україна у житловому комплексі Французький квартал.

У нашому магазині реалізовано повний спектр послуг пов’язаних з продажем продукції безпеки та її сервісним обслуговуванням: замки, циліндри, захисна фурнітура, сейфи,системи контролю доступу та багато іншої цікавої продукції, яку Ви зможете у нас знайти.

Але особливої уваги заслуговує професійний сервісний центр з виготовлення ключів. Зона сервісу з виготовлення дублікатів ключів, має різного типу професійні станки, які допомагають ЛоксМайстер центру на Печерську, задовольнити потреби кожного споживача.

Процес копіювання ключа, відбувається у більшості випадків на обладнані одного з світових лідерів виробників станків для нарізки ключів, компанії KEYLINE. На цьому обладнані, майстер з сервісу, може виготовити копії ключів наступних типів: англійський ключ, фінський ключ, сувальдний ключ, ключ помпового типу, ключів сейфового типу, авто ключі, електронні ключі для домофону, дублікати карток до системи контролю доступу та багато чого іншого.

Займаючись дублюванням ключів вже не один десяток років та маючи в своєму арсеналі лише оригінальне обладнання для виготовлення ключів, ми виконуємо нарізку практично будь яких ключів, як відомих світових брендів, таких як: Mul-TLock, ABLOY, CISA, MOTTURA, ISEO, KABA, GEGE, KALE, TESA, AZBE, так і звичайних, причому якість дублікатів – завжди на висоті!

Крім цього магазин ЛоксМайстер на Печерську, має статус офіційного сервісного центру таких відомих у світі виробників як Mul-T-Lock та Abloy. Це означає, що звернувшись до нас з питаннями які виникли по продукції цих виробників, Ви завжди отримаєте компетентну відповідь. Стосовно виготовлення ключів Mul-T-Lock та виготовлення ключів Abloy, немає жодних проблем. У нас є можливість надавати сервіс по цим брендам швидко і якісно, оскільки ми маємо оригінальні заготовки для виготовлення ключів і професійне обладнення від Mul-T-Lock та Abloy.

ЛоксМайстер на Печерську – це місце де кожен клієнт отримає сервіс достойного рівня, зможе у доступній формі зрозуміти чому так важливо звертати увагу на замки які встановлено на дверях і паралельно отримає дублікат ключа, який замовив раніше 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *