Захисна фурнітура ROSTEX R1/R4 Decor – захистіть свою оселю!

Захисна фурнітура – це одна з найнеобхідніших складових, для захисту ваших дверей та вашої оселі. Вона має мати високий рівень безпеки та повинна бути виготовлена з якісних металів. Разом із цим, фурнітура здатна підвищити термін придатності циліндру та замка, оскільки запобігає потраплянню вологи, пилу та бруду в механізм.

Захисна фурнітура ROSTEX R1/R4 Decor – це чудове поєднання високого рівня захисту від вандального злому дверей а також дизайнерського виконання, яке приємно влиється у будь-який інтер’єр. Дана фурнітура добре підходить як для металевих, так і для дерев’яних дверей. Фурнітура виготовлена із нержавіючої сталі та замаку.Надійна конструкція у вигляді загартованої серцевини і внутрішнього кріплення дозволяє надійно захистити циліндр(серцевину) замка від різних типів взлому.Корпус замка захищений спеціальною платою, а циліндр захищений протектором, який не дозволяє свердлінню. Фурнітура кріпиться на болти, які мають діаметр 8 міліметрів, а також додатковий болт діаметром 6 міліметрів. Даний тип фурнітури належить до четвертого класу безпеки.

Існують два види комплектації: (R1) – з нажимною ручкою, та (R4) – з фіксованою ручкою. Подовжуючі комплекти замовляються окремо.

Технічні характеристики фурнітури ROSTEX R1/R4:

4-й клас безпеки; Матеріал: нержавіюча сталь, замак; Міжосьова відстань: 72мм, 85мм, 90мм; Кріплення: болти М8; Додатковий болт кріплень М6; стандартна комплектація на двері завтовшки 38-55мм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *