Заміна циліндру

Як правильно обрати циліндр?

Спочатку розберемося трохи з термінами. Говорячи «дверний замок», ми найчастіше маємо на увазі саме циліндр або «лічинку» – той самий кодовий механізм, за рахунок якого і відбувається замикання. Тому від його надійності безпосередньо залежить взломостійкість дверей і безпека квартири або будинку.

Коли необхідно міняти циліндр?

Якщо ви вважаєте дверний замок не досить надійним, то кращий вихід виправити ситуацію – це заміна циліндру. Встановивши якісний циліндр із захистом від підбору ключів і захистом від відмички, ви не залишите зловмисникам шансу, крім як вибити двері. Крім того, заміна необхідна в разі виходу циліндра з ладу або втрати ключів. Як показує практика, найбільш частою причиною виходу замку з ладу стає саме поломка циліндру. Виправити проблему можна, просто замінивши циліндр – без демонтажу всього замку. При цьому важливо вибрати лічинку відповідно до конструкції корпусу замка, адже існує велика кількість різновидів симетрій циліндрів. Про їх параметри, ми поговоримо нижче.

Як підібрати правильний розмір циліндру?

Основні габаритні параметри будь-якого циліндра – його довжина і симетрія. Перший показник – це відстань від одного краю циліндру до іншого. Він повинен відповідати товщині дверного полотна, а якщо корпус замка має броненакладки, то бути трохи більше (відповідно до товщини накладок). Тут потрібно все правильно підібрати, тому важливо витягти стару лічинку і використовувати її в якості зразка або самому заміряти розміри з використанням простої лінійки від краю циліндру до центру з однієї сторони і так само з іншої.

На що потрібно звернути увагу при виборі циліндру?

Можна виділити основні параметри, на які слід звернути увагу при виборі лічинки:

Габаритні розміри і тип циліндра, матеріал з якого виготовлений циліндр, надійність самого механізму та секретність, стійкість до злому і вибивання. Що ж стосується ціни, то тут все прямо пропорційно, чим вище секретність механізму,тим вища ціна за продукцію.

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо Вас цікавить більш детальна консультація стосовно придбання якісного циліндру чи замка з захисною фурнітурою, звертайтесь до магазину ЛоксМайстер на Печерську. Наші фахівці зможуть надати детальну консультацію та зроблять вигідні пропозиції стосовно підвищення безпеки вашої вашого об’єкту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *