Замок кохання – в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Головне свято усіх закоханих – день Святого Валентина – зовсім скоро!

Отже, саме час подбати про приємний та корисний подарунок для коханої людини.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» має, що запропонувати для усіх закоханих! Цікавим та нестандартним подарунком до дня святого Валентина буде замок кохання – навісний замок, який символічно втілює почуття закоханих один до одного та виступає запорукою їх вірності. А повісити його Ви зможете там, де забажаєте!

З огляду на те, що традиція закривати замки на решітках мостів, “деревах кохання” тощо стрімко стає популярною, ми пропонуємо Вам звернути увагу на цікаві недорогі навісні замки, представлені в нашому асортименті, завдяки яким Ваша закохана пара точно зможе виділитися з поміж інших.

Зокрема, мова йде про висячі замки чеської компанії TOKOZ® (Токоз) серії Emotion, які наочно демонструють, що продукція безпеки не обов’язково має бути монохромною, а навпаки – яскравою та стильною!

Нова унікальна лінійка висячих замків TOKOZ® Emotion класу Standard Security вирізняється з-поміж інших висячих замків яскравим емоційним оформленням, що якнайкраще відповідає девізу серії Emotion: «У кожного свій секрет», який до речі, добре пасує і до свята усіх закоханих.

Яскравий висячий замок не лише забезпечить належний захист речам, але й стане своєрідною родзинкою інтер’єру або прикрасою, наочно доводячи, що безпека, краса та кохання – речі сумісні!

Саме такий замок нещодавно придбала в нас пара закоханих, якій сподобався не лише дизайн, а й простота використання цього замка, який можна закрити без ключа – просто натиснувши на дужку, що надзвичайно легко та зручно.

Тож нехай ця романтична традиція допоможе усім закоханим не втратити кохання, а якісні замки-подарунки до свята запрошуємо Вас придбати в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *